Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 306

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Duyurular] Hesap alışverişi yasaktır!

[Linki Kopyala] 6/3147

Gönderildi 2017-01-05 12:18:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba Lordlar ve Leydiler.

Hesap alım ve satım ile ilgili forum üzerinden konu açmak yasaktır. Hesap alım ve satım tarafımızca kesinlikle desteklenmemektedir. Hesap alışverişinden kaynaklanabilecek bir çok sorun vardır ve bundan kaynaklanan sorunlar için yetkililer tarafından herhangi bir destek verilmemektedir.

İmza
Gönderildi 2017-01-05 12:49:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Telefon numarası üzerinden paket satın alabiliyor muyuz yapılıyorsa nasıl

İmza
Gönderildi 2017-06-06 03:46:16 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Selamun Aleykum Yönetici abi . Krallık 103 deyim üst sahibi loncada benim hesaba bi güzellik yapsan biraz mücevher takviyesi hızlandırma felan yapsan

İmza
Gönderildi 2018-10-17 22:37:37 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bugün canavar zehri ve talih kutusu aldım..  malesef hesabıma gelmedi yardımcı olun lütfen

İmza
Gönderildi 2018-11-07 20:03:10 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Selam yönetici bir sürü emek verdim zaman harcadım para yatırdım hesabıma giremiyorum bu zamana kadar bir çok oyun oynadım böyle sıkıntılı bir oyun görmedim yatırdığım paraların iadesini istiyorum

İmza
Gönderildi 2018-11-13 14:52:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba aynı sorunu bugün bende yaşadım o kadar emek harcadığım bin lira gibi bir ödeme yaptığım hesabıma giriş yapamıyorum email göndermeme rağmen bir cevap ta alamadım lütfen bu sorunun cözülmesinde yardımcı olun hesabınız kapatılmıştır müşteri hizmetleri ile irtibata geciniz yazıyor..

İmza
Gönderildi 2018-11-13 17:09:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sayın lords mobile Türkiye ekibi dün oyun oynarken aniden bakıma girdi ve gece 01:40 ta açıldı saat 1 e kadar bekledim ama sabah işe gideceğim için daha fazla bekleyemedim ve uyudum. Sabah 6 da cinlinin biri gelip bütün kaleyi yagmalamis 1m askerimi öldürmüş ve kaynaklarimi almış. Hesabimin incelenmesini ve zararimin karşılanmasını talep ediyorum. İd: 421233101 kaç aydır o askerleri biriktirdim bir günde elimde olmayan bir sebepten dolayı gitmesini istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

İmza