Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 338

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] aND Loncası Bizlere Misafir Oldu!

[Linki Kopyala] 0/721

Gönderildi 2021-01-05 08:52:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Loncanızın Adı nedir? Bu ismi neden seçtiniz?
aND(Anadolum)

Loncanızı ne zaman kurdunuz ve bu klanı size kurduran neydi?

aND loncası 15 haziran 2018 de kuruldu. Bir müddet oyunu yabancı loncalarda öğrendikten sonra Türklerinde güzel loncalar kurabileceğine inanarak neden olmasın deyip loncayı kurduk.

Lonca  Lideriniz ve Yöneticilerinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

Lonca lideri aND ULKU kale ismiyle Ben Taner BAŞ 40 yaşındayım. Aydın da ikamet ediyorum. 
R4 lerimden en büyük yardımcım destekçim ve loncayı ayakta tutan sac ayağının biri AKOVA hesabıyla İbrahim AKOVA. O benim geri dönmez yol arkadaşım. Aynı zamanda loncamızın DİPLOMASİ sorumlusu. Diplomasi olmadan diğer loncalarla bir arada keyifle oyun oynayabileceğimizi hic düşünmedik. 
Diğer r4 lerimden Fearless54 hesabıyla Aytac KAL Söylenecek çok özellikleri olmasına rağmen benim için en önemlisini vurgulayacağım o benim gece bekçim.
Ve Demokratik ortamda aldığımız kararları korkusuz ve adaletli şekilde yorumlayıp oylayan her sorunumuza ikilemeden el atan r4 lerim MURAT, HASAN, AHMET, ADİL SARUHAN, IBRAHIM, BURHAN, MUHAMMET. Onları tanıt derseniz tek kelimem var; MUHTEŞEMLER...

Bir lonca lideri olarak yaşadığınız en büyük sıkıntılar neler?

Elbette yaşadığımız çok sıkıntılar oluyor ama soru en büyüğüne gelince tek cevabım olur. Yüzünü hiç görmediğimiz farklı kültürlerden farklı yaşam tarzları olan bireyleri keyifli ortam sağlamak adına bir arada tutmak...

Bir lider olarak Loncanızın çıkarı için kendi kişisel çıkarlarınızı hiçe saydığınız anlar oldu mu?

Hiçbir zaman kendi kişisel çıkarımlarımı düşünmedim. Bu gün bu insanlar 100 kişi çatımız altında bundan dolayı bir aradalar. Benim için ben hiçbir zaman olmadım bu oyunda hep aND oldu. aND olduğunda ben oldum.

Loncanızın en sevdiğiniz ve gurur duyduğunuz özelliği nedir?

aND azla yetinmeyi bilen çokla kibirlenmeyen bir loncadır. Ben oyuncu kardeşlerime cinsiyetçi bir ayrım manasında değil de kelime anlamını vurgulayarak seslenirim hep. ADAMLAAAAAR. :)

Loncanız hakkında aldığınız ve pişmanlık duyduğunuz bir karar oldu mu? Var ise bizimle paylaşır mısınız?

Kararları hiçbir zaman kendi başıma almadığım muhteşem r4 ekibiyle birlikte almam sebebiyle pişmanlık duyduğum bir kararım yok diyebilirim.

Loncanızın ana teması nedir bizimle paylaşır mısın? (Savaşçı mı yoksa Barışçı mısınız?)

Olması gerektiği kadar SAVAŞ...

Lonca üyelerinizle aklınızdan çıkmayan eğlenceli bir hatıranız var mı? Eğer varsa bizimle paylaşır mısınız?

Bir kardeşim bu anlatılanın kendisi olduğunu anlayınca belki bana kırılacak gücenecek ama söylemem lazım kendisinden şimdiden özür diliyorum ;) kudretinden dolayı kontrol etmediğimiz ve sorgulamadığımız bir arkadaşa bir gün içtima acildi her yapması gerekeni yazdık. En son ekipmanını giy dedim "benim ekipmanım yok abi "dedi.... takviyeleri geri çekin diyene kadar vurdular bize :)))) hayatımda hiç bu kadar gülmemiştim bu oyunda. Karnım ağrıdı gülmekten hala arada hatırlar güleriz. :))

Loncanızda aktif olarak kaç üyeniz var? Üyeleriniz hangi savaş stilini daha çok kullanmayı tercih eder? Ekibinizin üye yapısından bahseder misiniz? 

aND loncası tamamıyla aktif oyunculardan oluşur herkesin tek kalesi var loncada ve aktiflik en büyük kuralarımızdan bir tanesi. böylelikle aND olduk.... solo saldırıyı sever bizim ADAMLAAAR.

Lonca olarak ulaşmaya çalıştığınız bir hedef var mı?

Elbette var söz sahibi savaşçı bir TÜRK LONCASI olmak

Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı loncanız ile ilgili?

Onları seviyorum. aND onlarla var bunu biliyorum. İyilikleri iyiliğimiz acıları kederimiz. Tüm aND loncası oyuncuları iyi ki varlar. Onlar benim İYİ Kİ lerim.

İmza