Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 339

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] Krallık Emekleri Sıkça Sorulan Sorular

Kapat [Linki Kopyala] 0/2130

#1
Gönderildi 2021-01-05 13:46:11 | Sadece konu sahibinin konularını göster

S: Krallık Emekleri etkinliği nedir?
C: Krallık Emekleri Sv 10 Kale olduğundan açılır. Harika ödüller kazanmak için her hafta Krallık Emekleri’ni tamamlayın!
1. Her 7 günde bir yeni emek görevleri ortaya çıkacaktır. Puan kazanmak için bunları tamamlayın.
2. Karşılık gelen ödülleri almak için yeterli puanı toplayın.
3. 4000 puana ulaştıktan sonra her 100 puanda bir bonus ödül talep edilebilir.
4. Daha fazla ödül almak için Altın Bilet alın ve etkinlik puanı satın almak için Mücevher harcayın.
5. Bazı emek görevleri zaman sınırlıdır ve süreleri dolduktan sonra tamamlanamazlar. Lütfen etkinlik zamanlamalarına dikkat edin.
6. Krallık Emekleri aylık bir etkinliktir. Her ay farklı emek görevleri olacak ve etkinlik puanları her ay sıfırlanacaktır.
(Sistem saatine göre.)S: Krallık Emekleri etkinliği ne kadar sürer?

C: Krallık Emekleri aylık bir etkinliktir. Etkinlik puanları her ay sıfırlanır ve yeni emek görevleri gelir. Altın Bilet satın alınırsa, yalnızca mevcut Krallık içindeki Emek Görevleri döngüsü için geçerli olacaktır. Her 7 günde bir yeni bir bölüm (yeni emek görevleri) eklenir ve her döngüde 4 bölüm olur.S: Altın Bilet satın aldım ama o sıradaki ödülleri alamıyorum!

C: Altın Bilet satın almak sıranın kilidini açacaktır, ancak bu ödülleri talep etmek için emek görevlerini tamamlayarak puan kazanmalısınız. Altın Bilet satın almadan önce 4000 puan biriktirdiyseniz, o sıradaki tüm ödülleri talep edebilirsiniz.S: Arkadaşlarım Altın Bilet içeriğini daha ucuza aldı!

C: "Altın İndirim Kartı" sahibi olan oyuncular, gelecek ayın Altın Bileti için indirim alır.
Her ilk satın alım indirimlidir ve "Altın Bilet" satın almak, belirli bir puana ulaşılarak kazanılabilecek "Altın İndirim Kartı" içeriğinin kilidini açacaktır.


S: Altın Bilet için farklı ülkeler/bölgelerde farklı indirim yüzdeleri gösteriliyor!

C: Farklı ülkeler/bölgeler farklı para birimlerine sahip olduğundan, indirim yüzdesi biraz farklılık gösterebilir.S: Teknotop eşyasını nasıl edinebilirim ve ne işe yarar?

C: Teknotop, Krallık Emekleri etkinliğinde kazanılabilir. Teknoloji araştırmasını hemen ücretsiz olarak tamamlamak için kullanılabilir (herhangi bir kaynak tüketmez, ancak Kadim Kitaplar yine de gereklidir) Her teknolojinin tamamlanması için farklı miktarda Teknotop gerekir.

İmza