Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 339

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] Coca Cola Kampanyası

Kapat [Linki Kopyala] 0/3213

Gönderildi 2021-02-24 13:33:06 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Lordum ve Leydim

Coca Cola ile birlikte yaptığımız enfes kampanya devam ediyor..

Ulusal ya da yerel zincire sahip olan marketlerden alacağınız330ml'lik ve üzerinde “TOPLA KAZAN” ibaresi bulunan Coca-Cola Orijinal Tat, Coca-Cola Şekersiz, Fanta veya Sprite  kutuları sizlere özel hediye sandığı fırsatı sunuyor.
Hediyeyi almanız için yapmanız gereken şey ise oldukça basit;

-   Ürün açma halkalarının altında yer alan şifreyi “Daha Daha” uygulaması veya www.dahadaha.com internet adresindeki ilgili alana girmeniz gerekiyor.
- Kodu'nuzu girdikten sonra karşınıza hediye seçim ekranı çıkacak, orada Lords Mobile Hediye Sandığını seçmeniz durumunda aşağıdaki ödüllere sahip olabileceğiniz hediye Kodu size verilecek,

*30.06.2021 tarihine kadar kullanılabilir.

*Her oyuncu en fazla 10 kere kod kullanabilir.

İçeriğinde; 2.000 Mücevher, Talih Sandığı*3, Cesaret Taşı*3, Işınlayıcı*1, Gargantua Sandığı*10, Yılansı Ejder Sandığı*10, Dehşet Sandığı*10, Larva Sandığı*10, Cehennem Avcı ıSandığı*10, Ölümsaçan (Azrail) Sandığı*10, Noceros Sandığı*10, Kılıçdiş Sandığı*10, Kadim Kitap * 5 bulunan Coca-Cola Özel Hediye Sandığını aktive etmek için;

• Tarayıcınızdan "http://lordsmobile.igg.com/gifts/" adresine gidin.
  • IGG hesabınızı ve özel kodu alanlara girin.
  • "Kullan" butonuna dokunun.
  • Kullanım başarılı olursa "Tebrikler! Aşağıdaki eşyaları kazandınız!" mesajı görünecektir. "Alınan Eşyalar" başlıklı bir sistem postası otomatik olarak hesabınıza gönderilecektir.

İmza