Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 338

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] IGG Yazlık Tişört Tasarımı Yarışması

Kapat [Linki Kopyala] 0/1448

#1
Gönderildi 2021-04-16 09:50:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Kraliyet terzisi tişört tasarımcıları arıyor! Sanatsal yeteneğini göster!
 
Katılımcıları harika ödüller bekliyor! Katılarak birçok eşya; kendini kanıtlayarak $1000 kazanma şansını yakala!
 
Tasarımlarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz!
 
[Etkinlik Süresi]
Gönderim: 16/04/2021 - 29/04/2021 (GMT-5)
Değerlendirme dönemi: 30/04/2021 - 14/05/2021 (GMT-5)
 
[Etkinlik Ödülleri]
[Olağanüstü Ödül] ve [En İyi Tasarım] kazanacak birkaç kişi seçeceğiz. Gereksinimleri karşılayan diğer gönderiler [Mansiyon] ödülü alacak.
 
[Mansiyon]:
2000 Mücevher + Hızlandırıcı (60 dk) *10 + Eğitim Hızlandırıcı (60 dk) *10 + 500 VIP Puanı *1.
[Olağanüstü Ödül]: 6000 Mücevher + Hızlandırıcı (3 sa) *10 + Eğitim Hızlandırıcı (3 sa) *10 + Araştırma Desteği (%20) *1 + Eğitim Desteği (%10) *1 + Işınlayıcı *1 + 1.000 VIP Puanı *1.
[En İyi Tasarım]: Nakit $1000.
 
[Nasıl Katılırım]
Belirtilen şablonda temalara göre bir tişört tasarla (birden fazla gönderi iletebilirsin). Tasarımını tamamladıktan sonra, [IGG Tişört Tasarımı Yarışması + Gönderi İsmi], kişisel bilgilerin (IGG ID, isim, uyruk, e-posta adresi) ile birlikte  [pr.lordsmobile.tr@igg.com] adresine e-posta gönder.
 
[Tasarım Gereksinimleri]
**Lütfen şablonu ve materyalleri indirerek tasarımını tişört şablonlarında kırmızı ile işaretlenmiş alan içinde yap.
**İndirme bağlantısı: https://g.igg.com/l49LW2
 
Tema 1: Lords Mobile Tişörtü Tasarımı

 • Tasarım Ögeleri: Lords Mobile LOGOSU, "LORDS MOBILE" metni veya oyun materyalleri
 • Tasarım Odağı: Grafik tasarım, logo tasarımı, LM tipografi tasarımı vb. 

 
Tema 2: IGG Tişörtü Tasarımı
 • Tasarım Ögeleri: IGG LOGOSU, IGG Tacı, "GAMERS AT HEART" metni vb.
 • Tasarım Odağı: Basit, atmosferik, eşsiz

 
[Etkinlik Kuralları]
 1. Gönderiler, gönderim biçimine ve tasarım gereksinimlerine uygun olmalıdır. Gönderi formatına uymayan, temalardan bağımsız veya belirlenen sınırlardaki alana uymayan vb. başvurular geçersiz sayılacaktır.
 2. 3 ödül kategorisi (ve iki tasarım teması) vardır: Mansiyon, Olağanüstü Ödül ve En İyi Tasarım. Her katılımcı birden fazla gönderi iletebilir ancak aynı gönderi için birden fazla ödül alamaz. En İyi Tasarım ödülünü kazanan gönderiler, gerçek bir ürüne dönüştürülme şansına sahiptir. Uygun gönderi olmaması durumunda kazanan olmayacaktır.
 3. Etkinliğin adil olmasını sağlamak için, intihal veya herhangi bir sahteciliğe yaptırım yapma ve konunun ciddiyetine bağlı olarak ihlali yapan oyuncunun etkinliğe katılma uygunluğunu değerlendirme hakkımızı saklı tutarız.
 4. Bir gönderi ileterek, IGG ve Lords Mobile'a oyun içi, resmi web sitesi, resmi sosyal medya vb. dahil olmak üzere gönderinizi kullanma ve uyarlama hakkı ile birlikte gönderinizi gerçek ürün haline getirme izni verirsiniz.
 5. Gönderim aşaması sona erdikten sonra, gönderiler incelenecektir. Kazananlar listesini, değerlendirme aşamasından 5 iş günü sonra açıklayacağız. Mansiyon ödülü ve Olağanüstü Ödül kazanan oyunculara oyun içi ödüller göndereceğiz.
 6. En İyi Tasarım ödülünü kazanan oyuncularla oyun içi posta veya e-posta yoluyla iletişime geçilerek ilgili ödül bilgilerinin yanı sıra PSD ve diğer dosyalar talep edilecektir. Lütfen posta kutunu derhal kontrol et.
 7. Kazananlar listesinin duyurulmasından sonraki 20 gün içinde kazananlarla iletişime geçilemezse, bu etkinlikteki tüm hakları kaybetmiş sayılacaktır ve IGG ilgili gönderiyi uygun gördüğü şekilde kullanma hakkına sahip olacaktır.
 8. Etkinlik katılımcıları yukarıdaki maddelere tabi olduklarını kabul ederler. Tüm ödül kazananlar, ödüller (veya ödül ücreti) üzerindeki vergileri üstlenecek ve vergileri ülkelerindeki ilgili makamlara beyan ederek ödeyecektir. IGG SINGAPORE PTE. LTD. etkinlik içeriği, kuralları ve ödüllerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İmza