Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 340

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Duyurular] 3D Güncellemesi Hakkında SSS

Kapat [Linki Kopyala] 0/188

#1
Gönderildi 2021-10-19 09:56:01 | Sadece konu sahibinin konularını gösterSevgili oyuncularımız, yeni güncellememizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. :heart: Güncellemelerimizi oluştururken her zaman sizlerin görüşleri ile taslaklarımızı oluşturduğumuzu unutmayın! Oyunumuz her an gelişim aşamasında olduğu için sizlerin görüşleri bizler için çok değerli. :angel:

Yeni güncelleme hakkında aklınızdaki soru işaretleri için sizlere birkaç soru hazırladık. Daha fazla soru sormak istediğiniz her an bizlerle her zaman iletişime geçebileceğinizi unutmayın!

1) 3D, Dengeli ve 2D görünüm seçenekleri arasındaki temel fark nedir?
- Yeni güncelleme ile sizlere sunduğunuz bu seçenekler arasındaki temel fark sadece kamera açısıdır. Bu güncelleme ile artık mavi okyanusların, gür yeşilliklerin ve kavurucu magmanın gerçekçi grafik görüntüleriyle sizlere yeni bir oyun deneyimi sunuyoruz.

2) Haritanın ayarlarını nasıl değiştirebilirim?
- Dişli Çark > Ayarlar'a tıklayarak; 3B, Dengeli ve 2B arasında değişiklik yapabilir, size en uygun ayarı seçebilirsiniz.3) Haritada ayarlar arasında değişiklik yaptığımda neler değişiyor?
- Şimdilik bu konuda sizler herhangi bir değişiklik yapamıyorsunuz. Ancak bu konuda gelen tüm geri bildirimler toplandı ve geliştirici ekibe iletildi. Herhangi bir değişiklik olması durumunda duyurulacağından emin olabilirsiniz.

4) Krallık haritam neden diğer oyunculardan farklı görünüyor?
- Lordlarımız ve Leydilerimize daha iyi bir görsel deneyim sunmak için Krallık Haritamızı ve Dünya Haritamızı bu güncellemede değiştirdik. Krallık haritasını normal şekilde görüntülemek için lütfen oyununuzu mümkün olan en kısa sürede en son sürüme güncelleyin.

5) Gece ve gündüz zaman dilimi nasıl değişiklik gösteriyor?
- Yeni güncellememiz ile sizlere tamamen farklı bir deneyim sunmak istediğimiz için zaman dilimlerimize gece modumuzu da ekledik. Oyundaki zaman dilimlerinin yerel saatlerle bir bağlantısı yoktur. 

6) Haritada gezerken gözlerim yoruluyor ne yapabilirim?
- SS1'e göre sizi en az yoran ve kullanışlı gelen ayarı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda aygıtınızın renk ve ışık ayarlarını da buna göre ayarlayabilir ve uzun süreli oynamanızı sağlayacak bir kurulum oluşturabilirsiniz.

İmza