Lords Mobile Bugün: 1    Bütün gönderiler.: 4888

Toplam:#12

Konu Oluştur

[Tartışma] Göç

[Linki Kopyala] 11/7338

Gönderildi 2016-10-28 00:39:16 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sa arkadaşlar yeni açılan krallıklara göç nasıl oluyor ornegin 50 den 60 a nasıl gecebilirim. Koruma hangi zamanlarda kalkıyor bilgisi olan yardımcı olsun.tesekurler

İmza
RR
Gönderildi 2016-10-28 11:55:13 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aynı sorun benddede var bi yardımcı olacak biri yok ya adminlerdende ses seda yok.

İmza
Gönderildi 2016-10-29 15:01:16 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar,

Açılan her yeni krallık 90 gün koruma altındadır.

Ancak 90 gün sonunda isteyen herkes göç edebilir.

Oyuna yeni başlayan biri kalesini yükseltmeden göç parşömenine ihtiyaç olmadan dilediği krallığa göçebilir.

Kale 7-8 olunca ancak sıralama olarak kendinizden alt krallıklar ve koruma kalkan krallıklara görebilirsiniz.

Örneğin 48 dersiniz koruma bitmesine 40 gün var 47 e gidip 48 yapamazsınız. Ancak 48 de koruma bittiğinde geri dönebilirsiniz.

Göç olayında temel amaç yeni başlayan oyuncuları bir süre korumak.

Keyifli oyunlar.

İmza
Gönderildi 2016-10-30 12:43:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Çok güzel bilgi vermişşin teşekkür ederim de anlamadığım birşey var server gece açılıyor sabaha bakıyorum yeni açılan serverde 150m 100m adamlar bu nasıl oluyor. Mesela ben 48 krallığında onuyorum orayada klanca göç etmişler bunu nasıl yapıyorlar Tahmin ediyorum ki server açıldığı anda koruma olmuyor belli bi süre giren girebiliyor parşomen ile ondan sonra koruma açılıyor fakat hangi gün açılıyor hangi saate bulamıyorum.

İmza
Gönderildi 2016-10-31 11:25:22 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Reel para,  basıyor parayı alıyor kristali hızla gelişiyor. Hasarları aldığı zamanda hem ek özelliklerle daha iyi kasıyor hem de ünvan dağıtıp loncasını besliyor, muhtemel rakipleri eziyor.  Reel para olduğu sürece eşit şartlarda oyun mümkün değil. Bu oyunda para/oyu dengesi diğer oyunlara göre örneğin "War Lords" nispeten daha adil.

İmza
Gönderildi 2016-10-31 11:26:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Reel para,  basıyor parayı alıyor kristali hızla gelişiyor. Hisarları aldığı zamanda hem ek özelliklerle daha iyi kasıyor hem de ünvan dağıtıp loncasını besliyor, muhtemel rakipleri eziyor.  Reel para olduğu sürece eşit şartlarda oyun mümkün değil. Bu oyunda para/oyu dengesi diğer oyunlara göre örneğin "War Lords" nispeten daha adil.

İmza
Gönderildi 2016-10-31 12:18:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Tmm abi nasıl geçildiğini öğrenmek isitiyorum bende basayım reel parayı geçeyim.

İmza
Gönderildi 2016-10-31 12:30:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Krallık açıldığı andan itibaren 90 gün göç almaz. Klanca başlayan gruplar var. Onlarda oyun içi Elmas alıp hızlanıyorlat. Öyle dediğiniz gibi ilk bir iki gün açık olsa duman eder eskiler o krallığı.

İmza
Gönderildi 2016-10-31 12:31:38 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Reel para harcama detayını soruyorsan onu ben anlamam oyuna para vermedim vermemde zevkine takılıyorum. Hırs yok.

İmza
Gönderildi 2016-11-01 12:39:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bende yeni servere geçmek istiyorum ve ne kadar isterseler veririm.

İmza