Lords Mobile Bugün: 1    Bütün gönderiler.: 4888

Toplam:#12

Konu Oluştur

[Tartışma] Göç

[Linki Kopyala] 11/7339

Gönderildi 2016-11-07 22:46:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sorunu yanitladiginiz için teşekürler ama benim bu soruyu sormamdaki asıl amaç gece açılan bir krallıkta göç yasağı 90 gün ama bakıyorum 25 seviye kaleli oyuncular var ve bunların geneli çinli yada koreli bu adamlar nasıl göç ettiler oraya yada bir kaç saat içinde bu kadar kudreti nasıl karşılar? Oyunun hakimiyeti Çinlilere mi verilmek isteniyor? Kendi gözlemlerime gore bu oyunda algı operasyonu yapılıyor yani biz çinliyiz yada biz koreliyiz bu oyunda olduğu gibi dünyaya hükmederiz algısı yayılıyor. Tıpkı   amerikan filmlerinde amerikalıların herkesi yendiği gibi uzaylılar bile bizi yenemiyor siz sakin savaşmaya Denemeyim bizle der gibi.. Yani bu oyun adil olursa güzel olur ama bütün krallıkları çinlilere ve korelilere hediye ederseniz bir müddet sonra herkes skılır bu oyunda emek ve reel para harcayan oyuncular 1 ay da 10m kudret kasarken  Çinliler 1 günde 100m kudret kasarsa bu oyunu doğuda bırakırsanız oyun güzel ama mantık böyle olursa kusura bakmayın fazla ilerlemez..

İmza
RR
Gönderildi 2016-11-08 02:21:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Ben 42. Kralliktan 41 e gidip geri döneni gördüm. Peki bu nasıl oluyor eğer koruma kalkanı varsa?

İmza
JOHN WICK