Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4867

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Tartışma] Kolezyum

[Linki Kopyala] 2/7119

#1
Gönderildi 2017-07-25 12:00:17 | Sadece konu sahibinin konularını göster

»»Kolezyum Nedir? Kolezyum 10.Kale seviyesi ile açılan bir yapı olup,günlük giriş sınırı bulunan başarı düzeyine eşdeğer olarak her 3 saatte bir 500 elmasa kadar ödüller veren bir "mini savaş oyunudur" 

»»Savaş Nasıl Yapılır? Kolezyum mücadelesinde boy gösterebilmek için 10.Kale seviyesine erişmeniz gerekmektedir.Sonrasında hiçbir eylem göstermenize gerek kalmaksınızın Kolezyum IGG hesabınızın için aktif hale gelir.Unutmayın günlük 5 savaş hakkınız bulunmaktadır.(Elmas ile arttırılabilir.) 

»»Ödül Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım? Kolezyumda ödül kazanmaya başlamak için en az 5000. sıraya erişmeniz gerekmektedir.(5000.sıra için 3 saatlik elmas ödülü 10 elmastır.)Kolezyum hakkındaki sıralama/ödül listesi için aşağıdaki resmi inleceleyebilirsiniz.»»Sıralamamı yükseltmek için ne yapmalıyım? Sıralamanızı yükseltmek için tek yapmanız gereken başarı sıralamasında sizden yüksek olan rakiplerinizi yenerek onların sıralamasını ele geçirmektir. 

»»Savaş kazanmak için ne yapmalıyım? Savaşta kazananı belirleyen 2 unsur vardır;Birincisi ve en geçerli unsur Kahramanlar kudreti.Bu sayıyı savaş alanındaki güç sınırınız olarak görebilirsiniz tabiki rakiplerinizin güç sınırlarınıda).Kahraman kudretinizi arttırmak için,kahramanlarınızın seviyesini,derecesini ve rütbesini yükseltebilir,Kahramanlarınız için gerekli olan mükafatları toplayarak kahramanlarınızın dolayısıyla kahraman kudretinizin)yükselmesini sağlayabilirsiniz.İkinci ve daha detaylı unsur; Kahraman Gruplaşmaları.Kahraman Gruplaşmaları her hafta IGG tarafından rastgele seçilir.Bir kahramanınız haftanın gruplaşması için uygun bir karekterse çerçevesinin sağ üst köşesinde minik bir yıldız belirecektir.Gerekli gruplaşmaları sağlayarak fazladan özellikler kazanıp kudret puanı sizden yüksek oyuncuları yenebililirsiniz.UNUTMAYIN!! Gruplaşmalar olumlu olabileceği gibi olumsuz sonuçlarda doğurabilir.Bu yüzden her hafta kontrol etmekte fayda var. 

»»Kolezyum hakkında dahası 1-)Savaş esnasında kahramanlarınız sistem tarafından kontrol edilir. 

2-)Her gün 5 ücretsiz giriş hakkı verilir,elmas ile arttırılabileceği gibi her gün sıfırlanır.Kullanılmayan haklar bir sonraki güne devretmez. 

3-)Saldıran kişi verilen süre sınırı içinde rakibinin tüm kahramanlarını yok etmelidir.Aksi takdirde kaybetmiş sayılır. 

Rehberimin burada sonuna geldim.Keyifli oyunlar bol elmaslar.

İmza
fuzuli
#2
Gönderildi 2019-08-13 00:53:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Peki neden saçma bir şekilde kolezyum savaşını kaybediyorum. Rakibin o an savaşan bütün kahramanları 59 seviye bemim 60 seviye. Doğal olarak 59 seviye kahramanlara 60 seviye ekipmanları yüklenemiyor. Hem kudret olarak hem ekipman olarak rakipten üstünüm üstelik yıldızlı kahramanlar aynı. 24000 kudretli oyuncuyu 27000 kudretle yenemiyorum. Burada açıklanmayan başka durumlar var gibi

İmza
#3
Gönderildi 2020-07-28 11:44:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Bilgilendirme için teşekkürler. :) İyi eğlenceler.

İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü