Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4867

Toplam:#6

Konu Oluştur

[Tartışma] BASIT STRATEJİK BİLGİLER

[Linki Kopyala] 5/10213

Gönderildi 2016-11-20 15:14:51 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Herkese merhabalar ben 42K Krallığından suan da NGC Çin klaninda bulunan John Wickk.

Yeni başlayanlar veya oyuna artık iyice adapte olmuş Türk arkadaşlarım için bazı stratejik bilgiler vereceğim. 

Öncelikle ilk amacınız oyunda maksimum online olarak 17 seviyeye gelerek T3 seviye denilen askerleri çıkarmak olmalı. 
Oyunda ne kadar online olursaniz o kadar fazla kaynağınız olur ve gelecekte kaynak sıkıntısı nispeten cekmezsiniz
Ticaret gemisini her daim kullanarak kasanizda minimum kaynak tutarsiniz ve olası saldırı durumunda minimum kayıpla atlatirsiniz. 
Burda ayrı bir husus da her daim kralinizi sığınağa atmanız olmalı ki kraliniz ele gecirildiginde tüm ekstra olanaklarınizi kaybedersiniz ve gelismenize büyük bir darbe olur.
Hero olarak size ilk başlarda verilen  kanatlı hero Okçu bombaciyi gelistirmeyin onun yerine mumkun oldugunca primadonna yi ve westley i geliştirmenizi tavsiye ederim tabi bu f2p yani free to player oynayanlar içindir. 
Diğer pek bilinmeyen husus da kaynak seviyesi ne kadar yüksekse o kadar hızlı toplarsiniz ayrıca T1 seviyesi askerler T3 seviyesi askerlere göre kaynağa çok daha hızlı ilerlemektedirler. 
Savaş içinde savasirken T3 ve T1 askerleri beraber savastirin. Çünkü önce T1 askerler ölür ve T3 lerinize zarar gelmez. Ayrıca iyileştirme maliyeti de T1 lerin T3 lere göre çok daha azdır. 
Oyun her zaman savunanın yanındadır o yüzden gerekmedikce kalelere kaynaklara saldirmayin! 
T4 seviye asker açmak için çok uzun bir yolunuz olduğunu bilin ve sabırla gelişmeye çalışın. kristallerinizi asker çıkarmak için harcamayın. 
Etkinlik ödüllerini takip ederek bunları tamamlamaya calisin
Öncelikle kralliginizda ki Türkleri bulun. önünüzde ne yazık ki 2 yol var. ya yavaş yavaş gelişmeyi kabul ederek hep beraber Türk loncasi kurup devam edeceksiniz ya da büyük bir yabancı loncasi özellikle cin loncalarina girerek gelisiminizi hizlandiracaksiniz. Seçim sizin. 
 anlatılacak ve yazılacak o kadar çok şey var ki şimdilik bunları yazıyorum ama devamı gelecektir. Her türlü merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. saygılarımla 

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-11-20 15:36:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Herolar :  öncelikle oyunda hero olarak da 2 şekilde devam edeceksiniz 1. p2p ( Pay to play) veya 2. f2p  (free to play) yani kısaca paralı veya parasız gelişmeye uygun kahramanlar.
Ben parasız oyunu oynayanlar için anlatacagim. Collesium savaşları için ve gelişmek için önemli olan kahramanlariniz primadonna trickster child of light Wesley daemon slayer ve tracker önemli kahramanlar trickster en önemli özelliği parasız olarak araştırma yüzdenizi % artıran tek kahraman olmasıdır. İlerleyen sahalarda da gül şövalyesi Collesium savaşları için önemli olacaktır.

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-11-28 17:27:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Linki canlı tutmak için. Yazıyorum oyuna yeni başlayan arkadaşlar için veya devam edenler için güzel bilgilendirmeler olduğunu düşünüyorum. İyi oyunlar

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-11-30 13:56:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Kar kraliçesi için ne düşünüyorsun ? Kolezyumda kullanılır mı ?

İmza
Gönderildi 2016-12-07 07:14:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hocam revir ve malikaneyide yazaydin yap boz yapmasin sonra arkadaşlar. Bide kışla tabi. Yazilarinin devamini bekliyorum :)
kod adi: Mir ;)

İmza
RR
Gönderildi 2016-12-19 09:50:11 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Oyuna yeni başlayanlar için bir tanıtım hazırladim burdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/iiHNB1AmIwE

İmza
JOHN WICK