Lords Mobile Bugün: 5    Bütün gönderiler.: 2020

Toplam:#23

Konu Oluştur

[Tartışma] Hesap ticareti işlemleri için bu konuyu kullanınız.

Revaçtaki konular Sticky  Spot [Linki Kopyala] 22/1713

Gönderildi 2017-10-18 06:44:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Konu başlığı tabi ki click bait:) Yani böyle bir şey yok. 

Arkadaşlar oyunumuzda hesap ticareti kesinlikle yasaktır. Oyun hesapları Facebook ve G-mail ile ilişkilendirilir bildiğiniz gibi. Dolayısı ile ortada tekil bir "IGG Hesabı" gibi fiziksel bir hesap olgusu bile yoktur. Dolayısı ile Facebook ve Gmail hesabı gibi içeriklerin takası zaten imkansızdır. Bunu güvenli olarak yapmanın bir yolu yoktur.

Hesabı "sattığınız" kişi ödeme iadesi yapıp hesabı banlatabilir, veya "e-mail'ım çalındı" diyerek Google ile ieltişime geçip hesabı geri alabilir. Bunun gibi değişik değişik senaryolarda hem alıcı hem de satıcı mağdur olabilir. Yani gördüğünüz gibi bu işlemin normal şekilde olmasının imkanı yoktur.

Sonuç olarak her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hesap ticareti yasaktır. Bu konuda bu zamana kadar herhangi bir yaptırım yapmadık ancak işleri biraz daha ciddileştirmenin zamanı geldi. Bundan sorna forum veya Facebook üzerinde hesap ticareti ile ilgili en ufak bir ipucu gördüğümüz hesap süresiz uzaklaştırılıcaktır.

Özellikle Türk oyuncular arasında görülen bu oyunu ticaretleştirme işlemi oyunları öldürmektedir. Bunu her oyunda görebiliriz. Biz bu oyunda bunun yaşanmasını istemiyoruz. Lütfen bu konudaki uyarımızı dikkate alınız.

İmza
Forum Kurallarına dikkat ediniz
Gönderildi 2017-10-18 11:16:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İyi güzel de sizin oyun gördüğüm en paralı oyunlardan biri çuvalla para yatırıyoruz diyelim ki sıkıldık oyununuzdan sizden memnun kalmadık ne yapacağız 2,000 3,000 lira parayı çöpe mi atacağız bunları takip edeceğiniz yere ülkeler arasındaki kur farkını dengelemek için ülkelere kur farkına göre indirim yapıp bi de Allah için şu fiyatlarınızı düşürün birazda millet birşeyler alsın sırf pahalısınız diye çoğu oyuncu birşey almak istemiyor

İmza
Gönderildi 2017-10-18 13:59:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

En doğru şeyi yaptınız sonunda öncelikle aktif aminler bulun bu ne arkadaş sayfada çeşitli çeşitli dolandırıcı var zaten ben satış gördüğümü kime şikayet edebilirim onu söyle alayı banlansın ben malmışım oyuna üç bin ödedim adamlar benim verdiğim resmi para da harcadığım zamanda burada ticaret ile boşuna gidiyor lütfen lafınızın arkasında durun 10 günde bir giren admin olmaz. Online sürenizi arttırın lütfen

İmza
Gönderildi 2017-10-18 14:27:20 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Uzaklaştırma  

İmza
Türk
Gönderildi 2017-10-20 01:19:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

TurkReis hala ticaret yapıyor. Online olun biraz aminler iş yapın konu açıp 3-4 gün girmiyorsunuz

İmza
Gönderildi 2017-10-20 14:58:39 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Öncelikle bunu nasıl yapacağınızı açıklama zahmetinde bulunur musunuz?

Diyelim ki birisi kale görüntümü paylaşarak ilan koydu ve benim haberim yok. Bunu nasıl ispat ederek banlayacaksınız hesabımı? Sonuçta kale resmimi bir arkadaşıma yada oyun ile ilgili platformlarda arkadaşlarım ile paylaşmama yasak koyamazsınız. Ve bunu art niyet ile kullanan kişiler olabilir ki bu dediğim şeyler sadece varsayım üzerinden. Gidip de arkadaşlarına güvenmiyor musun gibisinden saçma sapan cevaplar vermezsiniz umarım.

Ülkemizin durumunun ve $, € kurlarını gayet net biliyorsunuz. Eğer ki ülkemizdeki oyuncuların zevk almasını istiyorsanız ücretlere düzenleme getirirsiniz. Böyle saçma sapan ban tehdidi anlamsız.

Örneğin; İngiltere' de askeri geçim ücreti 1.500 $ (dolara çevirerek) diyelim, ve bu adam 5$' a paket alıyor. Ama biz askeri geçim ücretinin 1400 tl' li değerlerde olan bir ülkede yaşayarak 18tl' ye paket alıyoruz. Alım gücü ile ilgili değerlendirmeniz ne acaba?

Kaldı ki diğer ülkelerde ki bu gibi forum sitelerine bakın ve onlar bizden çok çok çok daha fazla hesap alım satımı yapıyorlar. O yüzden saçma sapan TÜRK OYUNCULARI ticaretleştirme yaparak oyunları öldürmektedir gibisinden konuşma yapmayın ADMİN olarak.

Bu konuda bilginiz yetersiz ise araştırma yapın, yada bana geri dönüş yapın ben size dünya genelinde Lords Mobile oyun hesabı ticaretinin yapıldığı siteleri vereyim ve bir zahmet bakın kim ne kadar ticaretleştiriyor oyunu.

İmza
Gönderildi 2017-10-27 13:00:57 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Zaten herşey zorunuza gidiyor diye Yok ona yasaklama,yok buna kısıtlama diyerekten,oynadığımız oyunu satıcılardan çok siz zehir ettiniz zaten,bir zamanlar 12 tl civarındaydı paketler,sonra tekrar 18'tl yükselttiler,yanlış hatırlamıyorsam,ozaman dünyanın en iyi oyunu seçilip tüm oyunculara öldüller vermiştiniz,o dönemlerde de çoğu insan yüksek miktardaki paketlere itiraz ediyordu,şimdi de itiraz ediyor,sizi dünyanın en iyi oyunu olmanızı sağlayan tüm oyuncular zaten biliyor,sizin gibi adminlerin boş laf yapmaktan başka birşey bilmediğini,artık sevilmiyorsunuz ve hiç bi ünvanı haketmiyorsunuz

İmza
Gönderildi 2017-11-04 21:52:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Satış yasak diyorsunuz ama hesabımız çalınıyor yardımcı olun lütfen

İmza
ahmetyuzer
Gönderildi 2017-11-10 23:54:21 | Sadece konu sahibinin konularını göster

J
Usatkıj del

İmza
Sezer
Gönderildi 2017-12-01 07:55:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Siz önce oyun bakımından dolayı Özür nitelikli 1500 elması verin 3 gündür ses soluk yok ne oldu bizim 1500 elmas koca bir gün oyun oynamadim ödül gelecek hadi diye nerde bu ödül

İmza