Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4177

Toplam:#11

Konu Oluştur

[Tartışma] HESAP ALIM/SATIM KONULARI YASAKTIR VE KULLANICILAR UZAKLAŞTIRILIR!

Sticky   [Linki Kopyala] 10/1066

Gönderildi 2018-06-11 09:47:55 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sevgili oyuncular,

Oyunumuzda bildiğiniz gibi hesaplar gmail ve Facebook ile ilişkilendirilir. Dolayısı ile oyun hesapları teknik olarak sizin Facebook adresiniz veya gmail adresinizdir.

Facebook ve gmail adreslerinin ticareti asla olmadığı için oyun hesabımız için de aynı durum geçerlidir. Zaten hesap bilgilerini değiştirmemiz mümkün olmadığı için hesap alım/satımların çok büyük bir kısmı mağduriyet ile sonuçlanacaktır. Satan oyuncu Facebook,gmail ile iletişime geçip hesabının çalındığını iddia edebilir ve hesabı bu şekilde geri alabilir. Bu çok sık karşılaşılan bir durumdur ve bunun çözümü yoktur. Bu sebeple lütfen hesap ticaretinden uzak durunuz.

İmza
Forum Kurallarına dikkat ediniz
Gönderildi 2018-06-22 11:19:16 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Siz önce sorun yaşayan oyunculara yardımcı olun. Milletin hakkını yemekten başka ne işe yarıyorsunuz ? Anca milletin parasını alın başka birşey yok. Az önce yine sorun yaşadım. Hiç kimse yardımcı olmadı. İki aydır elmas topladım. İnşaata başladım. Hata verdi iştal oldu bütün elmaslarım gitti!!! Şimdi kim mağduriyetimi giderecek. Adam gibi iletişim adresniz yok resmi telefon numaranız yok muhattap olacak hiç kimseyi bulamıyoruz!!! Sorunlarımızı kim çözecek ?

İmza
Gönderildi 2018-07-02 06:09:29 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Kişisel sorunlar forumda çözülmemektedir. Bunun için destek sistemi vardır. Ayrıca yapılan her talebin gerçekleştirileceği gibi bir durum da yoktur. Siz inşaatınız mücevher harcayarak tamamlamışsınız. Böyle bir hata yoktur. Yani mücevherin komple geri verilmesi mümkün değildir ki bunun yapılmaması başarısız bir müşteri desteği olduğu anlamına gelmemektedir

İmza
Forum Kurallarına dikkat ediniz
Gönderildi 2019-01-09 22:34:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İmparatorluk bileti alsam istediğim krallığa gidebilirmiyim. Göç yasağı olanlara da gidebilirmiyim

İmza
Gönderildi 2019-02-21 15:48:34 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Admin hesabim kapatilmis actirmak icin igg id istiyor nasil ogrenicem

İmza
Gönderildi 2019-04-08 21:54:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

merhaba igg id. 690380615li hesabımı bağlamistim lakin başka hesap seçtim ve ondan sonra bu hesaba erişemedim bilet fan gönderdim halen dönüş olmadı. yardımcı olabiliyormusunuz??

İmza
Gönderildi 2019-04-10 16:04:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba hesabımdan 34,99 tl 10 nisan 2019 tarihinde çekilmiş.işlemin iptal edilmesini istiyorum.lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkürler

İmza
Gönderildi 2019-04-10 16:04:57 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İmza
Gönderildi 2019-07-11 20:05:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Pm clanı sürekli satım yapıyor bu şekilde olmaz ilgilenilsin yada komple banlansın

İmza
Terablus
Gönderildi 2019-07-27 23:54:45 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Keşke canavarlara kaç "x" ile gidebilceğimizi seçebilsek. Mesela sev.1 canavarlara 2x ile gitmek büyük bi zaman tasarrufu olur ve bizde böylelikle oyunda birden fazla açarak daha fazla keyif alabiliriz.

İmza