Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4858

Toplam:#24

Konu Oluştur

[Tartışma] HESAP ALIM/SATIM KONULARI YASAKTIR VE KULLANICILAR UZAKLAŞTIRILIR!

Revaçtaki konular Sticky   [Linki Kopyala] 23/3608

Gönderildi 2021-01-10 23:19:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

misafir hesap nasil kaldirilir hesabima baska birinin girmesinden endise ediyorum

İmza
Gönderildi 2021-02-01 20:21:59 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Krallik emeklerinde altin bonus alımı yaptım 34.99 tl ilk alım fiyatı ikinci alım için indirim kartım olmasına rağmen fiyat aynı ve bir çok almamış kullanıcılarla irtibata geçtim alım yapmayanla ayni fiyat gözüküyor nedeni nedir acaba indirim kartının bir önemi yoksa neden indirim kartı var deniliyor ve 34.99 TL halen fiyat

İmza
Gönderildi 2021-02-09 14:55:53 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Av yaparken item vermiyordu ekran videosu yolladım yinede sorun sizde dediler.Fiber internet kullanıyorum buna rağmen nasıl sorun oluyor anlamadım.utanmadan arlanmadan suçu bana attılar.yurt dışındaki oyuncular Türkiye’deki oyunculardan kat kat ayrıcalıklılar.Bu oyun parası olanlar için yapılan bir oyunsa o zaman kurulum esnasında paranız varsa oyun kurulumuna devam edin diye bir zorunlu ibare koyunda millet sinir hastası olmasın.Bu kadar milletin emeğine yazık.Canavar avı için çıkabilecek itemler var ama ne hikmetse birini bile ayda yılda bir veriyor.Ben enayimiyim canavar avı için dünya para verip set yapıcam ama sv1 canaarla aynı itemleri vereceksiniz.yoldaş vermişsiniz taş versin diye mübarek sld taşları dışında her şeyi veriyor.t4 asker veren yoldaş var tek yaptığı mancınık vermek.sandıkları zaten hiç söylemeye gerek yok.festival adı altında paralı eşya vermek nasıl bir akıl işidir zaten hiç anlamadım.kvk sonunda festival hediyeleri dilenciye verseniz dilenci bile almaz.daha sayılacak o kadar rezalet hatanız var ki sabaha kadar saymakla bitiremem

İmza
Gönderildi 2021-06-25 11:51:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hesabım çalındı setlerimi parçalamışlar askerlerimi ihraç etmişler napmam gerek

İmza