Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4177

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Tartışma] Yeni ios telefonumda gmail hesabımla giriş yapamıyorum gamecenter istiyor

[Linki Kopyala] 6/2967

Gönderildi 2018-09-07 13:26:53 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba arkadaşlar Daha önce Android kullanıcısıydım  Şimdi iOS iPhone kullanıcısıyım Gmail adresim ile iPhone üzerinden oyuna giriş yapamıyorum Game Center istiyor Game Center hesabı ile giriş yapınca sıfırdan bir hesap çıkıyor karşıma sizlerden ricam bilen birisi var ise android den iOS’a Geçiş yaptığımız zaman nasıl kullanabiliriz eski hesabımıza geri getirebiliriz

İmza
KRAL OSMANLI
Gönderildi 2018-09-07 22:57:51 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sadece Facebook ile bağlı hesaplar iOS ile Android arasında geçiş yapabilmektedir. Hesabınızı bir Facebook adresi ile bağlayıp bu Facebook adresi ile giriş yaparak dilediğiniz zaman iOS ile Android arasında geçiş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

İmza
Gönderildi 2018-09-08 17:08:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

gmail hesabım üzerine yeni bir facebook hesabı oluşturdum Facebook ile bağlantı kurdum yeni sıfırdan bir hesap geldi eski hesabım gelmedi admin kardeşim yardımcı olursanız sevinirim dediğiniz şekilde denedim olmadı :(

İmza
KRAL OSMANLI
Gönderildi 2018-09-10 13:42:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Öncelikle Gmail hesabınız ile Android bir cihazda hesabınıza giriş yapın. Sonra en aşağıda bulunan [Dişli Çark]>[Hesap]>[Cihaz Değiştir]>[Bağla] diyip daha önce başka hesaba bağlı olmayan bir Facebook hesabınızı buraya bağlayınız. 

Ardından IOS cihazınızda [Dişli Çark]>[Hesap]>[Giriş Yap] diyip Facebook hesabınızı yazınız. Oyun kapanacaktır. Tekrar açtığınızda hesabınız açılmış olacaktır.

İmza
Gönderildi 2019-08-08 20:17:10 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba benim 2 hesabım var ikiside aynı hotmail hesabıma bağlı birini androidde birini iosta oynuyorum ancak hesabımın birini başka gmail hesabıma aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim rica etsem bilgi verirmisiniz ?

İmza
Gönderildi 2019-08-22 18:57:57 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Selamlar,ıgg ıd 391485361 hesap ios ..telefon değiştirdim oda iphone ios başka bir hesap çıkıyor sadece bilgisayardan açabiliyorum.yeni telefonuma hesabımı geçiremedim bilen varsa yardım rica..iki telefonda game center apple kimlik aynıydı..neden olmuyor???

İmza
Gönderildi 2019-09-12 14:45:58 | Sadece konu sahibinin konularını göster

merhaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz dediğiniz adımları yapıyorum ama hesap cihaz değiştir bunları bulamadım

İmza