Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4206

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Tartışma] Küfür lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum

[Linki Kopyala] 6/588

Gönderildi 2018-09-24 23:54:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Küfür edildi lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum.

İmza
Gönderildi 2018-09-25 00:03:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hala küfür ediliyor

İmza
Tuncay
Gönderildi 2018-09-25 00:03:49 | Sadece konu sahibinin konularını göster

??? Admin

İmza
Tuncay
Gönderildi 2018-09-25 11:50:49 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Konu ile ilgili; kişilik haklarına saldırı, küfür, hakaret argo kelime kullanımı, toplum değerlerini aşağılayıcı ve/veya küçük düşürücü hiçbir olay Lords Mobile tarafından kabul edilemez olup konu ile ilgili gerekli işlemlerin başlatılması ve resmi kayıtların oluşturulması için lütfen oyun içerisinden bilet atınız. Teknik Ekibimiz konu ile ilgili gerekenleri yapacaktır.

İmza
Gönderildi 2018-09-26 17:22:24 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bilet atacağım ama bilette resim gönderimi yoktur.

İmza
Tuncay
Gönderildi 2018-10-01 03:09:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

arkadaşlar küfür edeni neden şikayet ediyorsunuz ki siz çok mu terbiyeli dürüst insanlarsınız, kendi hayatınızda kimseye sövüp saymadınız da burada mı efendilik taslıyorsunuz??  tamam adam küfür etmiş ama en azından şikayet etmeden önce uyarabilirsin, bu oyunda herkes herkese küfür ediyor yada kötü konusuyor bazı zamanlar. ne yani adam sinirlendi yada bi an kendine hakim olamadı diye 2-3 senelik emeği boşuna mı gitsin? bu sonuncuyu sana soyluyorum Admin. bi şikayetle hemen atmaya yelteniyorsun insanları. bunu yapma lutfen. zira bir oyunda hoş olmayan şeyler de yaşanabilir kimi zaman. orası bir savaş arenası ve insanlar birbirine bileniyor her gün her dakika. dolayısıyla kötü söze çok müsait. hemen atmak yerine olay sürekli tekrar ediyor mu değişik zamanlarda, buna bakmak gerekiyor.

İmza
Gönderildi 2019-05-05 00:08:25 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Knight adlı oyuncu herkeze küfrediyor bu sadece bi kısmı artık globalde konuşamıyoruz lütfen gereğini yapin insanlara etmediği küfür bırakmadı.

İmza