Lords Mobile Bugün: 5    Bütün gönderiler.: 3763

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Tartışma] Lonca Hediye Sv ve Avlanan Canavar Sv Ganimet Değerine Etkisi Var Mı?

[Linki Kopyala] 3/98

Gönderildi 2018-11-08 13:04:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar;

- Canavar avladığımızda loncamız için dağıtılan hediye sandıkları yani ganimetlerin Loncanın hediye seviyesi ile bir bağlantısı var mı? Yoksa bu bir efsane mi?
Örneğin 3sv hediye veren bir lonca ile 30sv hediye veren lonca arasında av sonunda gelen ganimet kulularının içeriğinde ben şahsen bir fark göremedim. iki durumda da 3sv canavardan 10k taş yada 300x2 mücevher  gelebiliyor.

- Diğer bir sorumda sadece 2sv avlanması ile 1-2-3sv karışık avlanması durumunda ganimetlerin birbirleri ile ilişkisi var mı? Yoksa bu da bir efsane mi?
örneğin bir lonca sadece 2 ve üzeri seviyede canavar avını mecburi kılmış. diğerinde de karışık av serbest. benim aldığım ganimetler kutunun seviyesine göre değişiklik gösterdi, yoksa 1sv ganimet var diye 3sv den mücevher gelmemezlik olmadı. 

Oyun geliştiricilerin bu konularla alakalı bir açıklaması olmadığından pek çok söylenti de oluyor haliyle.
Hali hazırda yaptığımız tüm hesaplamalarda 1sv canavar avı yapılması aktif loncalar açısından çok daha karlı gibimize geldi.

İmza
Canavar Avcısı
Gönderildi 2018-11-08 22:12:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

-Lonca Hediye seviyesinin etkisi, Anahtar çubuğunu doldurdukça gelen kutuların kalitesini arttırmaktadır. 

-Eğer bir lonca sadece seviye 2 canavar avlıyor diyelim. Tabiki de seviye 1 canavar avlayan loncaya göre daha iyi eşyalar düşecektir. Araya düşük seviye canavarlar girmediği için göz karşılaştırma yapabilmektedir. Böylelikle loncalar Sv.1 canavar kesilmesini yasaklamış olabilir.

Çünkü;
Sv.1 Canavar - Sıradan
Sv.2 Canavar - Sıradan-Sıradışı
Sv.3 Canavar - Sıradan-Nadir
Sv.4 Canavar - Sıradan-Destansı
Sv.5 Canavar - Sıradışı-Efsanevi

İmza
Gönderildi 2018-11-09 09:26:22 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Cevap için teşekkür ederim.

İmza
Canavar Avcısı
Gönderildi 2018-11-11 12:41:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba arkadaşlar tecrübeli arkadaşlar deneyimlerine dayanarak cevaplarsa çok sevinirim.
Canavar kesiminde örneğin 5x,6x,7x .... katlanmış hsr ile canavara atak yapmak daha iyi item çıkma şansını arttırıyor benim gördüğüm. Peki 5 level (ya da 4 level) canavar kesebilecek araştırmaya sahip olup mesela 40k enerjiyi seviye 5 canavara vurup ondan yüksek item lar mı almaya çalışmak mı gerekiyor yoksa vurup öldürübileceğimiz seviye 1-2 canavar kesmek mi daha faydalı? tecrübe eden arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

İmza
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır..