Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4206

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Tartışma] İphone game canter facebook a bağlanma sorunu

[Linki Kopyala] 1/1189

Gönderildi 2018-11-16 01:49:41 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşım bu ios dan çektiğimiz nedir, ne pc versiyonuna goruntuyu verebiliyoruz ne de asıl sorun olan su anda mevcutta olan bağlantı türüm game center. Mesela ayarlardan facebook a bağla ya geliyorum bağla diyorum “ facebook a zaten bağlı diyor “ yahu bağlı değil, ama bağlı diyor. Yetkililerden gelen mesaj şu, onceden bağlamak istediğiniz facebook adresinde başka bir lords mobile hesabı vardır başka facebook hesabında deneyin hayır yok abicim yok sadece ben değilki binlerce insan aynı sorunu yaşıyor!!! Bu kadar çok oyuncusu olan bir oyun için etkisiz bir yönetim ekibi. Yahu bağlama sorunları bir yana insan girişte hesap için şifreleme desteği getirir gerçi daha bağlanma sorununu çözemiyen onu nasıl yapar! Gerçi çok iyi zam yapabiliyorlar değil mi :/ sonradq oyuncu bekle, yahu benden çok paket alan olmasın dün itibari ile oyundan soğudum ya, bukadar sorunun üstüne birde 2. Kez zam olunca artık oyundan soğudum, bari paket içeriklerini çoğalt olayı dengele, ama o da yok.!!! Bu arada bu sorunumu çözebilenle bir kahve ısmarlıyacağım... hata nın görseli fotoğraflarda mevcuttur

İmza
Kervancıoğlu
Gönderildi 2019-09-25 18:26:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Walla kardeşim aynısı bende oluyor ama bir türlü çözüm bulamadım.

İmza