Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 3830

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Tartışma] ZAMMI PROTESTO EDİYORUZ.

[Linki Kopyala] 3/212

Gönderildi 2018-11-17 02:56:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Bütün alışveriş Hevesimizi Kursağımızda Bırakarak.Yabancılara Karşı Türkleri Yine Çürüttünüz.Bumu Sizin Oyunda Eşitlik Anlayışınız.P2W olan Oyunu Biz Türklere Zehir Ettiniz.Eğer Yüreğiniz Varsa Kuru Güncellersiniz.Yazıklar Olsun.

İmza
Gönderildi 2018-11-17 13:12:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Şuan dolar kuru 5.33 oyundaki zamlı tr fiyatları 7 küsür kurdan hesaplanan fiyatlar baktılar dolar 5 civarında sabitlencek ağustos ayı kurunu millete geçirelim dediler heralde. En iyi protesto satın almamak! Almayın arkadaşlar kuruş harcamayın bu haksız rekabet düzelene kadar. Konu açtım şuanki zamlı fiyatların kur unu ve kdv sini açıklayın diye tık yok korkuyorlar açıklamaya. Google ödeme makbuzunda 4.49 fiyatının kdv si 0.68 tl idi. kdv felan diyerak yalan söylüyorlar. En son yapılan zam %52.19 bu da doların 7.5 civarı iken hesaplanmış yansılmış bir zam. 2-3 ay a kuru mecbur tekarar hesaplamak zorundalar. Şuan dava açsak dolandırıcılıktan ceza alırlar ki bence binlerce oyuncuya tazminat bile ödemek zorunda kalabilirler. Tr den çıkma kararı bile alabilir igg. Bunun sebebi nedir Tr yönetiminin işini düzgün yapamaması halktan yana olmayıp 2 kuruşun peşinden koşmasıdır. Bunların aksini söyleyebilecek bir yönetici varsa buyursun burdan açıklasın.

İmza
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır..
Gönderildi 2018-11-23 07:05:04 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Evet aksini belirttim. Zam başlıklı konudaki cevaba göz atabilir veya Facebook'da ülke müdürünün şahsen açtığı konuya göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında yanlışlarınızın olduğunu belirtmek durumundayım

İmza
Forum Kurallarına dikkat ediniz
Gönderildi 2018-11-29 13:56:44 | Sadece konu sahibinin konularını göster

ben almayacagım kesinlikle ve türkiyedeki yetkililer sadece masa basındamı oturuyor aceba bir rapor felan yad türklerin haklarını savunmaları gerekmiyormu saygılar

İmza