Lords Mobile Bugün: 1    Bütün gönderiler.: 4868

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Tartışma] Ödül içeriği kayboldu

[Linki Kopyala] 1/519

#1
Gönderildi 2019-07-30 18:43:49 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Dün akşam günlük ödül sekmesinde 20.günde iken sağ taraftaki 12,99₺'lik ekstra ödülleri qçtım. Ödüller hesabıma geldi ve kısa bir süre sonra oyun habersiz bir şekilde bakıma girdi. Bakımdan sonra yüklenen ödüllerim kayboldu. Hiçbir şey yoktu ve günlük ödül sekmesindeki sağ kısıma tekrar kilit gelmişti. Ertesi gün igg de bunu doğrular biçimde bir genel posta attı kaybolan mücevherler var destekle iletişime geçin diyordu mesajda. Destek yetkilisine ödüller hesabıma yüklendi ve bakımdan sonra birdenbire kayboldu şeklinde açıklamamı yaptım. Desteğin bana cevabı '' Sistemde ilk 20 gün ödülleriniz hesaba yüklenmiş gözüküyor, 21.gün ödüllerini biz atacağız.'' şeklindeydi.  Zaten ben diyorum size ödüller yüklendi hesaba fakat bakımdan sonra ben kullanamadan kayboldu ama 1 saat boyunca aynı şeyi bozuk radyo gibi tekrarladılar. Bu kadar basit bir şeyi anlamayacak kadar veyatta anlasa da ufacık bir hatayı çözemeyecek kadar yetersiz bir destek ekibi var. Belki bir ekipmanım renk atlayacaktı bir iki hızlandır alacaktım sorun değil ama olaydaki ana fikir destek sisteminin yetersizliği :(

İmza
#2
Gönderildi 2020-07-28 11:52:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Konu hakkında çözüme ulaştığınızı tahmin ediyorum, Ancak yinede belirtmeliyim ki bu tarz olağan dışı sorunlarda sabırlı olarak beklemeniz gerekiyor. Çünkü ilgilenen ekip sadece size değil oyunun genel bütünlüğünü koordine ve kontrol ettiği için zaman alması doğaldır. Lütfen sorunun devamı halinde bir video kaydı ile birlikte ekran görüntüleri (SS) ile birlikte tekrar talep oluşturmanızdır.

Ayrıca Farklı konularda görüş, istek ve önerileriniz varsa lütfen oyun içerisinde bulunan Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) birimimize bir mesaj bırakınız.


İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü