Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4874

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Tartışma] Bug'lı oyun

[Linki Kopyala] 3/695

Gönderildi 2019-11-02 13:48:54 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Selamlar. 6-7 aydır bu oyunu oynamaktayım ve gerçekten buglarla mücadele ediyorum. Askerlerimi kaynak toplamaya gönderiyorum ve hızlı toplasınlar diye kaynak toplama hızı basıyorum fakat işe yaramıyor. Örn. 1.575 bin gıdayı örn. 2 saatte topluyorsa hız bastığım halde bile 2 saatte topluyor.

2 Adet canavar seti aldım. Canavar setim şöyle. Av gürzü mor - av borusu mavi ve diğer 2 av borusu yeşil - av botu yeşil - avlanma zırhım mor. oyun seviyem 59 herolarımın seviyesi 59'dur.
Örnek. Gargantua'ya gittiğim herolar şöyle Hepsi mavi renkte ve rütbe olarak mor1
Elementselci - bombacı - yakıcı - prim - fırtına ya da kar kraliçesi bunların hepsi mavi renkte ve mor1'ler fakat gargantuaya setle birlikte vurdukları yüzdesi %2-3 vurmaktadırlar.  Başka bir arkadaşımın hero renk ve seviyeleri ekstra canavar setleri daha kötü olmasına rağmen %15-18 arası vurmakta ben niye %2-3 vuruyorum?

İmza
The King
Gönderildi 2019-11-27 13:12:34 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Garuntunaya tank kahraman ışık çocuğu koy sende vur yüzde 10 12 :)

İmza
Gönderildi 2019-11-27 13:13:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Savaşı izle . Kahramanların ölüyor demekki... :(

İmza
Gönderildi 2020-07-28 09:56:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba, 

Konu ile ilgili çözüme ulaştığınızı tahmin ediyorum, Ancak yinede belirtmeliyim ki toprak bonuslarını kaynağa asker çıkartmadan önce kullanıp deneyin. Sorunun devamı halinde lütfen oyun içi destek ekibimiz ile iletişime geçin.

Canavar avı konusunda da lütfen Akademi binasında bulunan Canavar Avı ağacındaki araştırmalarınızı kontrol edin. Av sırasında verdiğiniz hasar bonusunu artırmak için araştırmanızı tamamlamanız gerekmektedir. Ek olarak canavar hasar bonusu kullanabilir, Kılıç diş yoldaşına sahipseniz özelliğinden faydalanarak x adet canavar vuruş bonusu kazanabilirsiniz. Ek olarak ekipman renginizden ziyade canavar avına çıktığınız zaman doğru kahramanları yerleştirmeyi unutmayınız.

Ayrıca Farklı konularda görüş, istek ve önerileriniz varsa lütfen oyun içerisinde bulunan Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) birimimize bir mesaj bırakınız.

İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü