Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4874

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Tartışma] İyi Geceler Hesabımın Gmaili saldırıya uğradı

[Linki Kopyala] 1/566

Gönderildi 2019-12-03 00:23:55 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhabalar ben oyunu 2 yıldan fazladır oynuyorum ve bugün öğlen saatlerinde oyunu aynı şekilde devam ederek oynarken 2. kaleme girmek için çıkış yaptım giriş yapmak istediğimde hesabın facebook şifresinin değiştiğini farkettim. Bunun üzerine kurtarmak için mailime girmeye çalıştım. ve hesabımın bağlı olduğu mailinde değiştiğini anladım. Bilgisarayımı sıfırladığım için ve heryerden çıkışları sağlandığı için ulaşamadım da hesabıma sadece  steam üzerinden ulaşabiliyorum ve kontrol edebiliyorum. onun dışında ne telefondan ne de facebook bağlantısından ulaşabiliyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

İmza
Gönderildi 2020-07-28 09:48:30 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Konu ile alakalı çözüme ulaştığınızı tahmin ediyorum, Ancak yinede belirtmeliyim ki oyun içerisinde bulunan hesabınızın güvenliğinden tamamen sizler sorumlusunuz ilgili bağlantı sorunları ile öncelikle G-mail ve Facebook destek birimleri ile iletişime geçmelisiniz. Sorunun devamı halinde sizi başka bir platformlara yönlendireceklerdir.

Ayrıca Farklı konularda görüş, istek ve önerileriniz varsa lütfen oyun içerisinde bulunan Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) birimimize bir mesaj bırakınız.

İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü