Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4885

Toplam:#5

Konu Oluştur

[Tartışma] Fest zamanı oyuna giriş sorunu

[Linki Kopyala] 4/442

Gönderildi 2020-08-30 15:22:06 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar oyuna girişte problem yaşıyoruz ve festival görevlerimiz yanacak kalkanı düşen arkadaşlarımız oldu acil bir çözüm bulunması gerekiyor.

İmza
Gönderildi 2020-08-30 16:26:02 | Sadece konu sahibinin konularını göster

İgg ailesi mevcut baglanma sorunundan dolayi sifirlandim. Neden korumaya almadiniz oyunu ? Sistemde goreceginiz uzere enaz 100 kere oyuna girmeyi denedim ama olmadi. Bu sebeden 400 tl vererek vpn satin aldim.  Lutfen mevcut kayiplarimla ilgili bir calisma yapip eski durumuma geri dondurunuz. Sizin oyundaki probleminiz yuzunden bu duruma dustum. Geregini yapiniz. Tesekkurler

İmza
Mkaraka
Gönderildi 2020-08-30 18:24:00 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aynı şekilde bende giris yapamadim saldırı olmus

İmza
Gönderildi 2020-08-30 18:28:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Oyuna giriş yapamadım ve 11.6m asker temizlendi ııg Türkiye askerlerimi istiyorum geri 4 yıllık emek sayenizde hiç oldu

İmza
Gönderildi 2020-08-31 12:12:52 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Dünki plansız kopmalar tamamen küresel ağ sorunundan kaynaklanmaktadır. Lords Mobile için hizmet veren ağ şirketi, resmi açıklama yaparak durumu izah etmiştir. 

Mağduriyetinizin farkındayız. Lütfen oyun içerisinde kaybolan asker,kaynak ve/veya item/eşyalarınız varsa Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) birimimiz ile iletişime geçerek IGG ID niz ile birlikte sorununuzu kısa ve açıklayıcı şekilde bildirirseniz size yardımcı olacaklardır.

İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü