Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4874

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Tartışma] İphone geriye dönük bütün harcamalarımı geri alabilirmiyim

[Linki Kopyala] 1/364

Gönderildi 2020-09-04 01:56:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar bilgisi olan var mı lord mobilde geriye dönük bütün harcamalarımı geri iade alabilirmiyim iphone iOS kullandım hep bilgisi olan var ise yazarmısınız oyunun kapanması önemli değil Çinlileri eğlendirecek değilim artık bu paket fiyatları ile bu oyun Türklere göre değil adaletsiz bir sistem var biz dolar üzerinden para almıyoruz Çinlilere Avrupa'ya bedava gibi gelen paketler bizde bildiğin askeri ücret gibi para iadesi alabilirsem igg hiç bulaşmam birdaha

İmza
Gönderildi 2020-09-04 14:36:33 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Konu ile ilgili bir hatırlatma yapmak gerekirse bu yapılan güncel fiyat artışları sadece Apple App Store ürünlerine değil Android marka ürünlere de yansıyacak. Ayrıca yapılan güncellemeden önce Dijital Hizmet Vergisinin ülkemizde yürürlüğe girmesinden dolayı yapılan işlemler hemen hemen ilgili vergiye eşit şekilde yapılmakta ortalama 7,30 tl ye kur sabitleme işlemi yapıldı diye biliyorum. Bunlar gayet normal. Lütfen bu konuda IGG birimlerini boykot etmeyin çünkü onların da elinden bir şey gelmez ve gelmeyecektir. 

Ürün/Hizmet iade işlemleri için sizlerden ortalama son 3 aylık alımlarınız ile ilgili iade verilebilir. Ancak bu kesin değildir. Oyun içerisindeki durumu baz alırsak bu yasak olduğu için hesabınız önce kara listeye alınarak satın alma mağazası kapanır devamı halinde erişim kısıtlaması uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen oyun içerisinde bulunan Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) birimimiz ile mesai saatleri içerisinde iletişime geçiniz.

İmza
Lords Mobile Takımı / Resmi Forum Moderatörü