Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4733

Toplam:#4

Konu Oluştur

[Tartışma] hesap tranfer

[Linki Kopyala] 3/130

Gönderildi 2020-09-30 19:05:34 | Sadece konu sahibinin konularını göster

3 yıldır kullandığıım hesabım faceboook ve game center olarak  kayıtlı fakat şuan facebook hesabım tamamen kapatıldı ve diğer telefona ve bigilere erişimim yok. hesabı transfer etmek istiyorum makbuzlar ok ancak bana makbuzlar anlık gelmiyor mesela  ekim istiyorsa bende 8 ekim olarak var hepsi bu şekilde. herhangi bir sorun yaşar mıyım ek olarak sürekli girilen ip  nedir? orjinal hesap kullanıcı adı diyor ilk kullanıcı adımı girmeliyim veya şuan mı ve son olarak transfer edilecek yeni igg id buraya ne yazmalıyım.

İmza
Gönderildi 2020-10-01 09:47:46 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Hesap bağlantı sorunlarından ziyade hesabınızın güvenliği tamamen sizlere aittir. Mevcut oyun hesabınızın facebook platformundaki bağlantısından dolayı facebook destek ekibiyle görüşmelisiniz. Yada hesabınızı aşağıdaki adımları izleyerek g-mail adresinize bağlayarak android cihazlarda da oyuna giriş sağlayabilirsiniz.

Nasıl hesap bağlayabilirim ve/veya değiştirebilirim?
1.  Dişli Çark butonuna dokun.
2.  Hesap’ ı seç.
3.   Güvenlik için  Bağla’ya dokunarak hesabını Gmail hesabına bağla.

4. Hesap değiştir'e dokun ve bağlı Gmail hesabını gir.

İmza
Gönderildi 2020-10-04 20:13:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

bunlar rutin adımlar öğrenmek istediğim bu değildi sanırım oto mesaj geliyor. birebir yardım almam gerekecek teşekkürler.

İmza
Gönderildi 2020-10-10 20:01:35 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aynı sorun bende de var. Eski facebook çalındı hesap gmail e bağlı yeni facemi nasıl ekliyebilirim. Mailden alış verişlerin foto çekip yolla dediler de kime yollamam gerek

İmza