Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4733

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Tartışma] Hesabım uzaklaştırma aldı mağdurum acil yardım edin !!!

[Linki Kopyala] 1/45

Gönderildi 2020-10-17 18:25:25 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Herkese merhaba arkadaşlar hesabımdan yanlış bir paket satın aldım ve ürün iade talebi olustrudum onaylandı ama herhangi bir geri dönüş olmadı. Oyunda mesaj geldi o iade taleb ettiğim parayı tekrar yatirmam söylendi oyuna devam edebilmek için bende yatırmadım tabi aynı parayı iki kez niye yatırıyorum ki neyse sonra hesabı uzaklaştırma ile kapattılar ve borç olarak gösterdikleri ücreti onlara ödemem için bı adres herhangi bir şey sunulmadı şimdi emek var sonuçta mecburen yatırıp oyuna devam etmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum desttek hattı da cevap vermiyor  hesabımı kurtarmam lazım lütfen yardim edin acill !!!

İmza
Gönderildi 2020-10-17 19:37:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Oyun içerisinde satın alımlardan sonra yapılan iade talep işlemleri yasaktır. Bazen bu tür işlemlerde hesaplar genellikle güvenlik amaçlı erişime kapatılır. Hesabınızın tekrar açılması için canlı destek ekibinin sizlere vermiş olduğu yönlendirme adreslerini takip ederek iadeye konu olan rakamı ödemeniz gerekmektedir aksi halde hesabınız üzerinde erişim kısıtlaması devam edecektir.

Canlı destek ekibi, sadece hafta içi iş günleri ve mesai saatleri içerisinde sizlere yardımcı olabilmektedir.

İmza