Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 4758

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Tartışma] Farklı bir steam ıd ile alışveriş yapımı

[Linki Kopyala] 2/88

Gönderildi 2020-10-18 07:27:22 | Sadece konu sahibinin konularını göster

benim sorunumu kısaca dile getirmem gerekirse lords mobile hesabımın bağlı olduğu steam üzerinden alışveriş yapamıyorum. Nedenine gelecek olursak önceden bağlı olmayan başka bir steam hesabımdan ilk alışverişimi yapmıştım ilerde böyle sorun oluşacağını bilmeden tabi ki ama sonradan bağlı olan steam adresimden alışveriş yapmak istediğimde bu hatayı alıyorum. Artık kullanmak istemiyorum eski steam hesabımı onu devreden çıkarmak istiyorum ve mevcut bağlı olan steam hesabım üzerinden rahat rahat alışveriş yapmak en doğal hakkım boşuna mı bağladım ben bunu hesabına bi faydasını göremeyeceksem niye bağlı bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.
hata ss si

İmza
Gönderildi 2020-10-18 18:43:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba,

Satın alımlardan ziyade ilgili platformdan bağlanan hesaplar hakkında çok nadirde olsa bu tarz sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Öncelikle mevcut hesabınızın bilgilerini biliyorsanız platformu bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar kurarak bağlanmayı deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sorunlarınız aynı şekilde devam ediyorsa, lütfen oyun içi canlı destek birimimiz ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Sizlere hafta içi iş günleri ve mesai saatleri içerisinde dönüş yapacaklardır.

Oyun içerisinden Dişli Çark - Yardım - Live Chat ( Canlı Destek ) adımlarını izleyerek ulaşabilirsiniz.

İmza
Gönderildi 2020-10-18 20:57:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

dediğinizi aynen uyguladım sorunum çözülmedi malesef live chat i online denk getirebilirsem yazıcam

İmza