Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1277

Toplam:#5

Konu Oluştur

[Lonca] Parayla oynayan , ve Aptallıktan Yılmış Olanlar

[Linki Kopyala] 4/1673

Gönderildi 2016-10-31 16:26:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar
Ben bu oyunu parayla oynuyorum, Ama gerçekten bu oyunu Adam gibi oynayan bi guruba raslamadım hiç. Bizbişeyler yapmaya çalışıyoz, adam içten içe hırslanıyor, ve gidip çinlilere ana avrat sövüyor ve saldırıyor ve sonra çektirip gidiyor. Tabi sonra çinliler gelip dinlene dinlene bizi dümdüz ediyorlar.
Demem o ki bu oyuna benim gibi para yatırıp(çok) sagda solda ingilizlerde, italyanlarda, almanlarda , sığınmaktansa gelip birlessek( zaten bunu başara bilsek)
Kendi loncamızı kursak , hem emegimizin ,hem paramızın karşılıgını alıp , AKILLI, ve başarılı bir gurup kursak, ilgilenen ler, buraya yazssın
Ben degişik adlarda 7 hesapla adam arıyorum ama 25 toplayamadım bu son umudum
Koca ülkede adam gibi lonca yok acaip ayar oluyorum
Kesinlikle, DIN, MESHEP, CINSIYET, ETNIK KÖKEN, KÜFÜR VE BUNU ÇAĞRIŞTIRAN HERŞEY DIŞARDA
ahlak, hoşgörü, anlayış, şeref ve onur, ve tabiki kopenag kriterkeri İçerde olmalı
Bunları başaramadan biz TÜRKLER SADECE SEYREDIYOZ DIGERLERININ YAPTIKLARINI
eeee, ne diyonuz ilgilenenler buraya yazzsın

İmza
Yiyelim Içelim Çünkü Yarın Öleceğiz
Gönderildi 2016-10-31 21:27:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hangi kralliktasin

İmza
Gönderildi 2016-11-01 08:47:38 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hangi krallıktasın. Biz de aynı dertten muzaidaripiz. Çinlilerle takılıyoruz. Sohbet ingilizce olsa az bir şey konuya dahil oluruz... Oyun çok güzel ama ortam yok

İmza
Gönderildi 2016-11-01 12:44:50 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Abi gelin madem para yatırıyorsunn oyuna gidelim en yeni açılan servere toplanalım Türkler olarak.

İmza
Gönderildi 2016-11-01 17:44:55 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Yeni acilan yerlerde goc sinurli

İmza