Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1277

Toplam:#3

Konu Oluştur

[Lonca] Bu nasıl adalet

[Linki Kopyala] 2/2039

Gönderildi 2016-11-30 06:02:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Adamlar türk düşmanlıgı yapjyolar ırkçılık yapıyolar bumu adalet admin buyur ss leri buyur kanıtları para wermeden hile yapmadan oyun oynanmiyormu bu oyun?  Açıklarmısın

İmza
Gönderildi 2016-12-14 20:24:19 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Canım kardeşim;
Bu oyunu para vermeden oynarsin, fakat çok zorlanırsın, ve çok fazla online kalıp süper bir gurup bulmalisin, ozaman çabuk büyür ve güclenirsin, Fakat bu baglamda sorunun ilk kisminada deginmek isterim Türk düsmanligi evet var , özellikle 1- 17 kralliklar arasi Türkler istenmeyen adam simdi burda nedenini uzun uzun anlatamam ama çogunda malesef biz sucluyuz, benim bu oyunda toplam 9 farkli dilde 17 hesabim var, Sunu açıkça söyleye bilirimki birbirimize çelme takılmadık bir tane lonca tespit edebildim [T~O] gerisi inanki kalıcı degil.adam sırf sana köstek olmak için yardım butonuna basmıyo, sen ondan büyüksün diye,
Bir gurupta bir kişiye soru sor. Sana en az 7 farklı kişi ayrı ayrı cevap verir, o yüzden parasız bu oyunu başarmak istiyorsan çinceni geliştir ve onlara katıl, onlar da hem çabuk hem güvenli büyürsün:)) keşke sana şunu yap diye bilsem ama bu kadar zor birleşe bilen az gelişmiş  cahil toplumlarda bu sonuç gayet normal
Saygılar

İmza
Yiyelim Içelim Çünkü Yarın Öleceğiz
Gönderildi 2016-12-15 13:09:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Technopatia hocam bence oyun olarak bizim milletin bir hatası var herkesi genelliyoruz.  Sanma ki bütün Çinliler kötü. Kendimden örnek verecek olursak suan 3.7 milyarlık bir Çin loncasindayim kudretim 25m ama R4 olarak görev yapiyorum. Yeri geliyor Çinli de atabiliyorum loncadan. O yüzden oyunda ırkçılık olduğunu düşünmüyorum.  Asıl onu Biz yapıyor birbirmize giriyoruz.

İmza
JOHN WICK