Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1277

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Lonca] Slzce hala zamani gelmedimi

[Linki Kopyala] 1/215

Gönderildi 2016-12-18 09:27:12 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Selam arkadaşlar
Biz büyük bir ulusuz, Ama bizi maksimum sömüre bilmek için bu icinde bulundugumuz dirumdayız, birde buna heryıl %0,35 oranında geri zekalılaştıgımızda eklenince malesef birlik olmak şöyle dursun  bunu konuşnak bile komik oluyor,:: Bu baglamda
Herkesin durumu beni ilgilendirmiyor, Insanlar hak ettikleri hayatı yaşar. Ben PARAMLA VE BÜYÜK BIR VAKTIMLE BU OYUNU OYNUYORUM,
inanıyorumki bu ülkeden gercekten akılli , analitik düşünen, alçak gönüllü olup, gurubun kararina saygi duyup  ama bence ,bide suda var gibi cikintilar yapmayacak, ASKERI DISIPLIN VE NIZAMNAMEYE UYACAK ve bunun sonucu basarılı olmaya yemin etmeye hazir en az 50 kisi bulurum,
Ancak edinilen tecrübeler isiginda, ASLA agir abiler, kahve kültürü ( 10 dakika selamlasma,,,, cünkü bircogu vakit ayiriyor senin selamlasmanimi bekleyecek)
Bu oyunu oynayan larin tüm dünyada %41,8 inin kadın oldugunu unutmayip ve % 17,88 cocuklarida unutmayip saygili ve TEMIZ  BIR DIL KULLANMAYI PESINEN KABUL EDNLER OLACAK
ilk basta yanliz para yatiran arkadslarla bir lonca kurup gelisecegiz ve sonra alt loncalarimiz olacak, Basarinin oldugu yere herkez katilmak ister
Kurulacak lonca ile önerilere acigiz, su an düsünükenler ATAM ve onun basarilarini cagristiran usimler
Oyunda gerzekce konusma, saygisizlik, yavsama, küfretme, dini kutlamalar yapilmasi yasak olacak,futbol, siyaset, din, burda ASLA KONUSULMAYACAK ,
ILGILENENLER BURAYA YAZZSIN KONTAK KURULACAK
sizce hala yetmedimi bi cuval adamiz Şanlı bayragimizi bir yere dikemedik daha, ya basaracagiz, yada oynadigimizi düsünüp, kendimizce mutlu olacak sebepler bulacagiz
Saygilar, Gavurahmet 54

İmza
Yiyelim Içelim Çünkü Yarın Öleceğiz
Gönderildi 2016-12-18 10:15:46 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Valla ben 42k bunu yapmaya çalıştım olmadı. İlla birileri çomak sokuyor. Başarabilirsen helal olsun.

İmza
JOHN WICK