Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1277

Toplam:#7

Konu Oluştur

[Lonca] JOHN WICK KÖŞESİ

[Linki Kopyala] 6/2558

Gönderildi 2016-12-21 20:18:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle böyle bir yer açmanın oyuna hem yeni başlayanlar hem de oyunda belli bir kudrete gelmiş arkadaslarin faydasina olacagini değerlendirdigim için açıyorum..Umarım faydali olur. Sizden gelen istekler üzerine de faydali olacağını dusunecegim bilgileri buradan sizlere ileteceğim.   İlk olarak anlatmak istediğim konu aslında biraz anlatması karışık ve daha çok kudreti yükselmiş olanlara hitap etse de oyuna 17 seviye kaleden sonra T3 açan arkadaşlar için de bir kılavuz olacaktır.

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-12-21 20:35:59 | Sadece konu sahibinin konularını göster

1.HANGİ ASKERDEN DAHA ÇOK ÜRETMELIYIZ?
1.HANGİ SALDIRI STATEJİSİNİ UYGULAMALIYIM?   

1. Aslında bu ve bunun gibi soruların oyunda yeni eklenen bir formasyon özelliği ile tek bir cevabı bulunmamaktadır. Cevap sizin geliştirdiğiniz herolariniz herolariniza giydirdiginiz zırh ve aksesuarlara ve akademide asker uzerinde yaptiginiz araştırma seviyelerine göre değişmektedir. Kimisi dengeli bir asker üretimi yaparken kimisi de süvari ve Okçu yapmaya kimileri de piyade yapmaya önem veriyor. Benim tercihim 3 türden de dengeli bir asker uretmekten yana. Nedeni 2.sorunun cevabinda!

2. Bu sorunun da ilk olarak cevabı bizim neyi seçtiğimizden ziyade düşmanin neyi seçtiği olacaktır. Oyunda bilinmesi gereken bir denklem olan
Piyade>Okcu>Süvari>Piyade
İşte bu sebeple seçilecek saldırı formasyonu düşmanın neyi kullandigina göre değişir. Bunun sayısal. Olarak anlatımı ise asagida olduğu gibidir.  
Phalanx : kare formasyonu
Wedge:  v formasyonudur.
Şunu da belirtmek gerekir bu anlattıklarım belirli araştırmalari tamamlamış olanlar için daha önem arzetmektedir.  Ve bu araştırmayı yapmamış bütün oyuncuların formasyonu ise piyade kare formasyonudur.
Şimdilik. Anlatacaklarim bu kadar herkese  iyi oyunlar dilerim

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-12-21 20:55:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

*****COLLESIUM ****

Collesium her ne kadar getirdiği kristal bakımından önemli olsa da hangi herolari gelismeniz gerektiği de Gelişimini açısından çok önemlidir.  Ama şunu belirtmeliyim ki collesium da en çok tercih edilen herolari
Primadonna - iblis Avcısı -Gül.Şövalyesi- iz sürücü  
  2 cesit oyuncu tipi vardır f2p ve p2p. Yani kisacasi ücretsiz kararterlerle oynayanlar ve ücretli karakterlerle oynayanlar. Ücretli olarak oynayanlar için eger altin pakete cikilacaksa tepegöz ve küçük  seytanin yapılmasını tavsiye ederim.   Oyunda T4 açmanın önemli old ve bunun için araştırma hizimizin önemli old düşünürsek üçkağıtçı karakteri ücretsiz olarak bize araştırma hızımizi artıran tek karakter olup onun da geliştirilmesini şiddetle tavsiye ederim.

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-12-27 15:27:08 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Tekrar merhabalar arkadaşlar youtube da YAPILAR hakkında tanıtım ve bazı stratejik bilgiler verdim. Video da akademi ekonomi inşaat araştırmasını araştırma hızı yerine dalginlikla inşaat hızı diye anlamışım orayı yeni baslayan arkadaslar lutfen dikkate almayın diğer arkadaşlar bakalım farkedecekler mi? :)))  

https://m.youtube.com/watch?v=VT-OEhbv3uE

Herkese iyi oyunlar.

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2016-12-28 14:35:44 | Sadece konu sahibinin konularını göster

1. Olan oyun tanıtım videosu :

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=iiHNB1AmIwE

İmza
JOHN WICK
Gönderildi 2017-01-03 19:01:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Up Up.
  Sorusu olan arkadaşlar buraya yazabilirler