Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 1426

Toplam:#2

Konu Oluştur

[Lonca] ASi Loncası Üye Alımları Baslamistir

[Linki Kopyala] 1/555

#1
Gönderildi 2019-01-02 18:42:14 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Merhaba arkadaşlar,

Lonca festivalinin ardindan bir temizlik yaptık ve şuan loncamız aktif t4'lü ya da t4 açmak üzere olan oyunculara açıktır.
Lonca kurallarımızdan kısaca bahsedecek olursam;
* Sv1 canavar avlanması yasak. Günde en az 4 adet sv2 canavar kesip ekran görüntüsünü paylaşmalısınız. Günlük 4 sv2 kestikten sonra ava devam etmek isteyenler sv2 ve bitirmek kaydıyla daha yüksek seviye canavarları kesebilir.
* Lonca festivali uzman ligde en az 1400 puan yapma zorunluluğu vardır. Bunu yapmayanlar, uzaklaştırılır.
* Kvk solo 3. Aşamaya ulaşmak gerekir.
* Etkinliklerde aktif olmanın yanı sıra ictimalara ve savaşlara katılım önemlidir. Özellikle üs ve hisar savaşlarında aktif olabilecek arkadaşlara kapımız açık.
* Savaş harici lider kaptırmak hoş karşılanmamaktadır.
* Belli zamanlarda canavar avı partisi yapıyoruz. Bütün üyelerimizin katılmasını istiyoruz, ancak katılamayacak kişiler olursa etkinlik süresince (1-1.5 saat) loncadan çıkarıyoruz ve diğer loncalardan arkadaşları çağırıyoruz. Böylece etkinliğe katılan herkes kısa süre içerisinde hem canavar kesmiş hem de bol bol kutu açmış oluyor. Kisi basi en az 10 adet sv2 canavar kesilip ss atılıyor. Etkinlik oncesi gerekli duyurular yapiliyor.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ilgilenen arkadaşlar 231. Krallıkta bulunan ASi Loncası r5 ya da r4'lerle iletişime geçebilir.

Herkese iyi oyunlar.

Pelit ASi

İmza
#2
Gönderildi 2019-01-09 13:21:27 | Sadece konu sahibinin konularını göster

yuh bildiğin köle arıyorsunuz

İmza