Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 68

Toplam:#11

Etkinlik

[Etkinlik] Oyun Rehberi Etkinliği

[Linki Kopyala] 10/28525 [Etkinlik sona erdi.]

#11
Gönderildi 2017-07-29 05:19:18 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Üzgünüz, sonraki detayları görmek için yetkili değilsiniz.


Kahraman Etapları
Merhaba Lordlar ve Leydiler ! Kahraman Etapları , Lords Mobile'da üstünlük kurmak , gelişebilmek için önemli olan bir dizi faktörden sadece birisidir.Kahraman Etapları sayesinde yeni kahramanlar edinebilir , sahip olduğunuz kahramanları geliştirebilirsiniz. Kudret Kazanmanın En Kolay Yollarından Biridir.


Kahraman Etaplarına Kalenizde Bulunan ALTIN HEYKEL YAPI'dan girebilirsiniz.


Kahraman Etapları Normal  , Elit Ve Mücadele Etapları Olarak Üçe Ayrılır. Bu Etapların Her biri 8 bölümden oluşmaktadır. Normal Etaplarda Bu 8 Bölümün Her Birinde 18 Savaş, Elit Etaplarda İse 6 Savaş bulunmaktadır.  Normal bir Etaptaki Tüm Savaşları tamamladığınızda diğer etaba veya o etabın elit bölümüne erişebilirsiniz. Mücadele Etapları Sadece 25 Level Kalelerde aktiftir.
Savaşmak İçin Yukarıdaki küçük ikonlardan birini seçip savaş butonuna basmanız gerekmekte. Ardından (HALF RPG) Yarı Rol Yapma bir savaş moduna geçersiniz.
ÖNEMLİ : Kahraman Etaplarında Savaşmak İçin Dinç Adı Verilen enerjiye ihtiyacınız vardır. Dinç (DNÇ) enerjileri bir günde yaklaşık iki kere tam dolmaktadır.Sol Üstte Kahraman Durum Çubuğunda Kalp Simgesi ile görünmektedir. Normal Etapların Her biri 6, Elit Etapların Her Biri 12 Dinç (DNÇ) tüketmektedir. "Cesaret Taşı" kullanarak Dinç(DNÇ)inizin tamamını hemen doldurabilirsiniz.


Dinç(DNÇ)iniz dolu olduğunda ALTIN YAPI üzerinde bir simge belirir.
Savaşlar 3 adımdan oluşmaktadır. İlk 2 adımda sıradan canavarlar ile , Son adımda ise Boss (PATRON) canavar ile cenk edersiniz. 


Savaştıkça kahramanlarınızın enerjileri artacaktır. Enerjileri dolduğunda ise sarı bir şekilde parlamaya başlayacaklar. Enerjisi dolu bir kahramanın İKONUNA dokunarak özel yeteneğini kullanabilirsiniz.
SAVAŞ ESNASINDASağ Üstte bulunan DURDUR butonuna basarak  savaştan ayrılabilir ,Veya Yeniden Dene Butonuna Basarak Savaştan Ayrılmadan ve Dinç(DNÇ) harcamadan savaşı tekrarlayabilirsiniz.  


Bir Etabı 3 YILDIZ ile tamamlayabilmeniz için hiçbir kahramanınız savaş esnasında ölmemeli. Bir Savaşı 3 Yıldız ile tamamlarsanız , Hızlı-Geç Seçeneği O savaş için aktif hale gelir. Hızlı- Geç Seçeneğinde hiç savaşmadan , işaretli butonları kullanarak o savaşı hızlıca tekrarlayabilirsiniz.  Kırmızı Buton Aynı Savaşı 1 Kere , Siyah buton ise Sahip Olduğunuz Tüm DNÇ ler bitene kadar tekrarlar. 


Hızlı-Geç sistemi ile bir savaşı tekrarladığınızda Normal savaşlarda alamayacağınız EXP eşyaları kazanırsınız. Bu EXP eşyalarını kullanarak Kahramanlarınızın seviyelerini yükseltebilirsiniz. 
KAHRAMANLAR


Kahraman Etaplarının mükafatı eşyalardır. Eşyalar kahramanlarınızın rütbelerini arttırmak için gereklidir. Kahraman 6 Eşya Giyebilir. Yeşil Simgesi belirtilen yerin eşyasına sahip olduğunuzu ve kullanabileceğinizi gösterir. Sarı Simgesi belirtilen yerin eşyasına sahip olduğunuzu , ancak kahramanınızın Seviyesinin düşük olduğunu gösterir. EXP eşyaları ile Kahraman Seviyenizi Arttırabilirsiniz. Bir Kahramanın 6 eşya yerini de doldurduğunuzda o Kahramanı Rütbe Atlatabilirsiniz. Toplam 8 Rütbe vardır. 
ELİT ETAPLAR


Elit Etaplar Normalden Farklı Olarak 6 Savaştan oluşmaktadır ve her bir savaş 12 DNÇ tüketmektedir. EE Bizim Kârımız ne diyecek olursanız , Elit Etaplar daha fazla EXP eşyası ve Kahraman Madalyası vermektedir. Nedir Bu Kahraman Madalyası ? 
Kahraman Madalyası Kahramanınızın Nadirliğini arttırmak için gerekli olan eşyadır. Her Kahramanın Madalyası Farklıdır.  Nadirlik Seviyeleri Şu Şekildedir ;


  • Sıradan (Gri - Başlangıç)
  • Sıradışı (Yeşil - 20 Madalya)
  • Ender (Blue - 50 Madalya)
  • Destansı (Mor - 100 Madalya)
  • Efsanevi (Altın - 150 Madalya)

Kahramanınızın Rütbesini Ve Nadirliğini Arttırmak o kahramana yeni savaş becerileri , özel yetenekler kazandıracak ve güçlenmelerini sağlayacaktır.
NASIL YENİ KAHRAMANLAR EDİNECEĞİM ?18 Bölümden Oluşan Normal Kahraman Etapları'nı tamamlarsanız oyun size mükafat olarak 10 Kahraman Madalyası verecek. Hangi Kahramanın Madalyalarına sahipseniz bu madalyalar ile o kahramanı açabilirsiniz. Normal Etapların Vereceği Kahramanlar Sınırlıdır. Dahasını isterseniz, elit etaplarda ilerlemeniz ve madalya toplamanız gerekmekte.
 Mücadele Etapları


Mücadele Etapları Sadece 25 Level Kalelerde Aktif Olan 3. Bir Kahraman Etabı Alternatifidir.


Mücadele Etapları'nda savaşırken 4 Kahramanı Siz 1, 1 Kahramanı Oyun seçmektedir. Kahraman Güçleri azaltılmıştır. Ve Mücadele Esnasında Tek bir kahramanınız dahi ölürse , başarısız sayılırsınız ve kaybedersiniz. Mücadele Etaplarında Kahramanlarınız "1" level olarak savaşır.


 

İmza