Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 68

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Etkinlik] LM Video Yarışması!

Kapat [Linki Kopyala] 0/511

#1
Gönderildi 2021-04-09 10:55:23 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Yeni iş birliği Kahramanı ve NPC'ler sence oyuna heyecan kattı mı? Yeni etkinlik mağazasındaki eşyalar hakkında ne düşünüyorsun? Güncellemeyi diğer oyuncularla paylaşmak ister misin?
 
Şu andan itibaren 9 Mayıs'a kadar, Lords Mobile'ın en son güncellemesini oynadığını gösteren bir video oluşturarak [AND-₺699,99 & iOS-₺949,99] değerinde büyük paket ödülünü kazanabilirsin!
 
Şimdi kameradaki kırmızı düğmeye basma zamanı!
 
[Etkinlik Süresi]
Katılım gönderimi: 10 Nisan - 9 Mayıs
Değerlendirme: 10 Mayıs - 16 Mayıs
 
[Katılım Gönderimi] Katılımını göndermek için aşağıdaki bağlantıya dokun. IGG ID ve YouTube bağlantısı belirtilmelidir:
https://g.igg.com/TGjzY0
 
[Gönderim Koşulları]

 1. Lords Mobile Nisan güncellemelerini ve etkinliklerini oynarken kendini videoya kaydet veya bunu yayın şeklinde yap. Yeni Kahramanın tanıtımı, Sınırlı Mücadele aşamaları, Toprak dekorasyonları ve diğer güncelleme içerikleri (ve tercihe bağlı olarak daha fazlası) videolarda görünmelidir.
 2. Videolar en az 2 dakika uzunluğunda olmalıdır. Yayın içeriği kaydedilmelidir.
 3. Videolar YouTube'a yüklenmeli, herkese açık olmalı ve video başlığında ve açıklamasında ""Lords Mobile"" bulunmalıdır. Video açıklama kutucuğu ayrıca #LordsMobilexSaintSeiya etiketini de içermelidir

 
[Etkinlik Ödülleri]
 1. [Büyük Ödül]: [AND-₺699,99 & iOS-₺949,99] değerindeki 5 paketten seçeceğin biri. 9 Mayıs tarihine kadar tüm dillerdeki gönderimler arasından en çok izlenen video bu ödülü kazanacak.
 2. [Popülerlik Ödülü]: 20.000 Mücevher 9 Mayıs tarihine kadar 2.000'den fazla görüntülenen videolar bu ödülü kazanacak.
 3. [Katılım Ödülü]: 5.000 Mücevher Gereksinimleri karşılayan katılımcılar bu ödülü kazanacaktır.

 
[Etkinlik Notları]
 1. Etkinliğe katılmak için katılım gönderimi bağlantısı aracılığıyla gerekli bilgileri gönder. Bağlantı yoluyla yapılmayan katılımlar geçersiz sayılacaktır.
 2. Oyuncular birden fazla katılım gönderebilir. Oyuncular en fazla 3 Popülerlik Ödülü kazanabilir.
 3. Gönderim aşaması sona erdikten sonra, girişler incelenecektir. Kazananların listesi resmi bir etkinlik gönderisinde duyurulacak ve etkinlik ödülleri etkinliğin bitiminden sonraki 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. 
 4. Etkinliğin adil olmasını sağlamak için, intihal veya herhangi bir sahteciliğe yaptırım yapma ve konunun ciddiyetine bağlı olarak ihlali yapan oyuncunun etkinliğe katılma uygunluğunu değerlendirme hakkımızı saklı tutarız.
 5. Bir gönderi ileterek, IGG ve Lords Mobile'a oyun içi, resmi web sitesi, resmi sosyal medya yoluyla ve farklı pazarlama amaçları dahilinde gönderinizi herhangi bir şekilde kullanma ve uyarlama hakkı verirsiniz.
 6. Etkinlik katılımcıları yukarıdaki maddelere tabi olduklarını kabul ederler. IGG SINGAPORE PTE. LTD. etkinlik içeriği, kuralları ve ödüllerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İmza