Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 68

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Etkinlik] Athena Etkinliği

Kapat [Linki Kopyala] 0/472

Gönderildi 2021-05-07 12:02:48 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Mücevher Kazanmak için Silah Çiz!

Athena Krallıklarında savaş asla bitmez. Kahramanlarımız topraklarımızı kan, ter ve gözyaşlarıyla koruyor... Silahları ise, sayısız savaşta kullanıldığı için körelmeye yüz tutmuş durumda...

Kraliyet demircileri, çalışkan Kahramanlarımıza silah çizmen için senden yardım istiyor. Güçlerini yeniden kazanmalarına ve zafer için mücadele etmelerine yardım et!

Olağanüstü girişler için 10.000 Mücevher ve farklı eşyalar kazanma şansı!  (Black Beard Projesi)

Etkinlik Süresi: 07/05/2021-16/05/2021 (GMT-5)

Nasıl Katılınır:
1. Etkinlik sırasında herhangi bir Kahramanın silahını çiz. Tamamlanmış sanat eserini IGG ID'nle birlikte aşağıdaki yorumlara bırak (birden fazla sanat eseri gönderebilirsin).
2. “Olağanüstü Sanat Eseri” ödülünü kazanacak 3 gönderi ve “Harika Sanat Çalışması” ödülünü kazanacak farklı gönderiler seçeceğiz.

Etkinlik Ödülleri:

1. “Olağanüstü Sanat Eseri” (3 gönderi): 10.000 Mücevher + Hızlandırıcı (24 sa) *1 + Eğitim Hızlandırıcı (24 sa) *1 + Araştırma Hızlandırıcı (24 sa) *1
  2. “Harika Sanat Eseri” (maks. 15 gönderi): 3.000 Mücevher + Hızlandırıcı (8 sa) *2 + Eğitim Hızlandırıcı (8 sa) *2 + Araştırma Hızlandırıcı (8 sa) *2

Notlar:
  1. Katılımcılar farklı silahlar için birden fazla gönderi iletebilir. Her gönderi sadece 1 ödül kazanabilir, ancak aynı katılımcı birden fazla ödül kazanabilir.
  2. Etkinliğin adil olmasını sağlamak için, intihal veya herhangi bir sahteciliğe karşı yaptırım uygulama, ihlali yapan oyuncunun etkinliğe katılım hakkını iptal etme hakkımızı ve konunun ciddiyetine bağlı olarak farklı cezai yaptırımlar uygulama hakkımızı saklı tutarız.
  3. Bir gönderi ileterek, IGG ve Lords Mobile'a oyun içi, resmi web sitesi ve resmi sosyal medya dahil olmak üzere çeşitli platformlarda gönderinizi kullanma ve uyarlama hakkı verirsiniz.
  4. Kazananlar listesini açıklayacağız ve etkinlik ödüllerini etkinliğin bitiminden sonraki 3 iş günü içinde göndereceğiz.
  5. Tüm etkinlik katılımcıları yukarıdaki maddelere tabi olduklarını kabul ederler. IGG SINGAPORE PTE. LTD. etkinlik içeriği, kuralları ve ödüllerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İmza