Lords Mobile Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 68

Toplam:#1

Konu Oluştur

[Etkinlik] Sınıryolu Rehber Etkinliği

Kapat [Linki Kopyala] 0/555

#1
Gönderildi 2021-06-08 08:12:42 | Sadece konu sahibinin konularını göster

[Sınıryolu] geldi! Sınıryolu’ndaki yeni zorluklardan keyif alıyor musun?

Ancak Sınıryolu’nu alt etmek herkes için kolay değil! Bilgilerini bizimle paylaşacak [Sınıryolu Mentorlarına] ihtiyacımız var!

Bir tema seç ve bir rehber yaz. Aşağıdaki bağlantıya dokunarak gönderi ilet! Her oyuncu istediği kadar rehber içeriği yazabilir, ancak her IGG ID sadece bir ödül alabilir.

Beş adet $99,99 değerinde paket ve 30 farklı ödül seni bekliyor! Olağanüstü rehberler de herkesin okuması için resmi forumumuzda yayınlanacak!

Olağanüstü gönderi ileten oyuncular Lordlar Mentoru olarak daha fazla rehber oluşturmak ve özel avantajlar elde etmek için bizimle birlikte çalışabilecek!

Şimdi bilgini gösterme zamanı!

[Gönderi İletme] Gönderini iletmek için aşağıdaki bağlantıya dokun.
https://g.igg.com/PoYdqW

[Etkinlik Süresi]
Etkinlik gönderimi: 07.59, 23/06 (GMT+3)
Değerlendirme dönemi: 08.00, 23/06 - 07.59, 01/07 (GMT+3)

[Etkinlik Kuralları]
Aşağıdaki bağlantıya dokun ve etkinlik gereksinimlerini karşılayan bir rehber gönder. Gönderileri değerlendireceğiz ve ödül kazanacak en iyi rehberleri seçeceğiz. Olağanüstü rehberler ayrıca resmi rehberler olabilir. Yazarlar diğer oyunculara yardımcı olmak için bizimle çalışma şansına sahip olacak!

[Etkinlik Ödülleri]
Finalistler (En fazla 30 kazanan): 5.000 Mücevher + Hızlandırıcı (24 sa) *5 + 10.000 Enerji *5
Olağanüstü Rehberler (En fazla 5 kazanan): $99,99 değerinde paket *1

[Sınıryolu] Rehber Temaları:
- Belirli aşamaları temizlemek için strateji
- Farklı zafer koşullarına nasıl ulaşılır
- Kart özelliklerini/yükseltmeleri/destekleri açıklama
- Aşamaları temizlemek vb. için kart takımları oluşturma
(Oyuncular farklı temalarda farklı gönderiler iletebilir. Sınıryolu üzerine olduğu sürece farklı rehber temalar/fikirlere de açığız!]

[Sınıryolu] Rehber Gereksinimleri:
- Gönderiler metin veya resim biçiminde olmalıdır.
- İncelemeden sonra Finalist Ödülü kazanacak en fazla 30 gönderi seçilecektir.
- Herhangi bir normal $99,99 değerinde paket kazanacak en fazla 5 olağanüstü gönderi seçilecektir.
- İncelemeyi geçen oyuncular Lordlar Mentoru olarak daha fazla rehber oluşturmak için bizimle çalışma şansına sahip olacaktır. Gelecekteki gönderilerine inceleme sürecinde öncelik verilecektir.
- Ödüller, etkinliğin bitiminden itibaren 5 iş günü içinde gönderilecektir. Olağanüstü Ödül kazananlar, 5 iş günü içinde yanıt vermez ve ödüllerini talep etmezlerse ödülleri kaybedilmiş sayılır.
- Oyuncular, kazanmaları ve kararlaştırıldığı şekilde ödülü almaları durumunda, gönderilerinin mülkiyet ve fikri mülkiyet haklarının IGG'ye ait olacağını, gönderiyi kullanacağımızı ve/veya uyarlayacağımızı anlar ve kabul eder. Oyuncular, gönderinin kullanımına herhangi bir üçüncü tarafça itiraz edilmesi durumunda yalnızca kendilerinin sorumlu olacağını kabul eder.
- Etkinlik katılımcıları yukarıdaki maddelere tabi olduklarını kabul ederler. Lords Mobile Ekibi etkinlik içeriği, kuralları ve ödüllerini değiştirme hakkını saklı tutar.

İmza